Antyalergiczne beciki od babci

Gdy urodziłam dziecko, prosiłam w duchu, aby nie było tak wrażliwe na wszystko jak ja. Niestety, to co najgorsze przejęło po mnie, czyli alergię na różne rzeczy. Lekarz pocieszał, że ta alergia powinna przejść, jednak muszę używać odpowiednich materiałów, by nie podrażnić delikatnej skóry dziecka.

Specjalistyczny becik dla córki

antyalergiczne beciki dla niemowlątDbałam o wszystko, i słuchałam zaleceń lekarza. Nie chciałam, aby alergia się rozwinęła. Musiałam się zaopatrzyć w antyalergiczne beciki dla niemowląt i kupiłam aż kilka różnych rodzajów. Wszystko się przyda, bo dzieciaki lubią brudzić, a zanim wypiorę i przeschnie, to nie mogę położyć małej w innym beciku, bo nie wiadomo, czy nie będzie miała jakiejś wysypki. Kiedyś już taką miała, jak po szpitalu położyliśmy ją na chwilę na naszej pościeli. Strasznie się wtedy przejęłam, i od razu zadzwoniłam po lekarza. Wtedy właśnie dał diagnozę, że mała jest bardzo delikatna i podatna na alergię. Mam nadzieję, że to wszystko się nie rozwinie, bo szkoda, że musiałaby się tak męczyć ze wszystkim jak ja. Na szczęście, w becikach alergicznych wszystko jest w porządku. Mała spokojnie sobie w nich siedzi, nie swędzi jej i nie ma żadnych plam, ani zaczerwienień, jak w przypadku leżenia na pościeli. Z małym dzieckiem trzeba bardzo uważać, i nie bagatelizować porad lekarza. Wszystko to zaowocuje w przyszłości. Ja znów szykuję się na nowy zakup becików, tym razem przez internet, bo nie mam możliwości wyjścia, gdy opiekuję się córką. Bardzo wygodnie tak, bo beciki przywiozą mi pod same drzwi, a ja nie muszę nigdzie chodzić.

Jestem świadomą mamą, i dbam o moje dziecko jak najmocniej potrafię. Trzeba uważać, bo ta mała krucha istotka jest bardzo delikatna. Dopiero poznaje świat i trzeba poczynić starania, by nic złego się z nią nie działo.