Biuro nieruchomości z ciekawą reklamą

Ostatnio idąc ulicą zauważyłem coś naprawdę ciekawego i interesującego. Zwłaszcza było to ciekawe, że dotyczyło sprzedaży mieszkań. Byłem akurat na etapie poszukiwania mieszkania dla siebie i swojej żony. Zatrzymałem się by przyjrzeć się dokładniej.

Kupno domu w biurze nieruchomości

biura nieruchomości w WarszawieDopiero po chwili zorientowałem się, że ogromny bilbord przyczepiony do kamienicy to reklama biura nieruchomości. Musiałem jednak przyznać, że było to niezwykle kreatywne i interesujące. Uznałem, że być może skoro są w stanie stworzyć tak świetną reklamę, to może ich oferty będą równie dobre. Poszedłem pod wskazany adres i zapytałem o to, co mają dla kogoś takiego jak ja. Przejrzałem wszystkie możliwe domy i mieszkania. Nie spodziewałem się tego, ale zaproponowano mi dom tuż pod miastem. Nastawiałem się na mieszkanie, ale ceny były tak niskie, że faktycznie mogłem pozwolić sobie na dom jednorodzinny. Zadzwoniłem do żony i powiedziałem, że zaraz po nią wpadnę i pojedziemy obejrzeć dom. Gdy usłyszała co do niej mówię od razu spytała mnie, czy odwiedzałem biura nieruchomości w Warszawie. Powiedziała, że słyszała o tym, jak dobre mają tam ostatnio oferty. Pojechaliśmy razem z przedstawicielem biura nieruchomości by obejrzeć dom. Okazało się, że był on naprawdę ładny i przestronny. Gdy go zobaczyłem wiedziałem, że nie będę chciał żadnego innego. Żona też była zachwycona. Wspólnie uznaliśmy, że możemy podpisać umowę jeszcze tego samego dnia, ale pracownik biura nieruchomości zalecił nam, byśmy jeszcze raz to wszystko przemyśleli.

Prawda była taka, że nie było tu nad czym myśleć. Chcieliśmy mieszkanie, w tej samej cenie mogliśmy mieć duży i piękny dom. Dojazdy nie były aż takim problemem – pracowałem w dość niestandardowych godzinach, więc unikałem korków. Byłem bardzo szczęśliwy.