Biżuteria uwielbiana przez kobiety

Kobiety bardzo lubią nosić biżuteria nie tylko na różne okazje. Coraz częście j kolczyki, łańcuszek czy pierścionki możemy zakładać na co dzień. Szczególnie jeśli chodzi o biżuteria srebrną, która jest stosunkowo tania, a jej jakości jest na bardzo wysokim poziomie. Dlatego też kolczyki oraz Pierścionek srebrny bardzo często kupujemy nawet dla naszych małych córek bez obaw o ich utratę.

Polecane kolczyki na sztyft

kolczyki srebrne wkrętkiŁadne kolczyki srebrne wkrętki nie są drogie. Taka biżuteria należy do jednej z najtańszych. Cena za srebro oscyluje w granicach ceny za stal szlachetną. Oczywiście różnego rodzaju wzorów kolczyków jest bardzo dużo. Szczególnie kolczyki wiszące są uwielbiany przez kobiety do ubierania do stylizacji bardzo eleganckich. Mogą to być kolczyki z cyrkoniami lub zupełnie srebrne. Od wielu lat bardzo modne są także kolczyki klasyczne koła. Można je odbierać zarówno codziennie jak i do sukienek i żakietów. Następnie w ofercie sklepów jubilerskich mamy duży wybór kolczyków wkrętek. Są to kolczyki, które możemy założyć także małym dziewczynkom. Najmodniejsze wzory kolczyków wkrętek to kuleczki, serduszka, krzyżyki oraz znak nieskończoności. Dziewczynki bardzo lubią kolczyki w jednorożce, motyki czy kwiatuszki. W większych sklepach jubilerskich dostaniemy także srebro z dodatkiem kolorowej emalii. Taka biżuteria jest szczególnie kupowana dla małych dziewczynek.

Ulubione kolczyki ma chyba każda kobieta. Jedne mamy na specjalną okazję, natomiast inne na codzień. Wszystkie kolczyki czy srebrne czy złote powinny być codziennie ściągane i czyszczone. Ze złota biżuteria jest znacznie droższa od srebrnej. Jednakże z jednej i drugiej mamy bardzo duży wybór zarówno kolczyków jak i łańcuszków. Wszystkie wkrętki czy kolczyki wiszące można kupić w sklepach znanych marek.