Co to jest Car Detailing?

 

Profesjonalne detalowanie samochodów to sztuka i rzemiosło czyszczenia i przywracania pojazdu do nowego stanu. Usługi detailingowe są znacznie bardziej precyzyjne i pracochłonne niż skorzystanie z myjni. Myjnia samochodowa jest zwykle zautomatyzowanym systemem, przez który przechodzi samochód w celu oczyszczenia nadwozia. Profesjonalny auto detailing jest zawsze wykonywany ręcznie i obejmuje usługi detalowania nadwozia i wnętrza samochodu.

Usługi w ramach car detailingu

auto detailing gdańskJakie usługi car detailing są zawarte w dostępnych pakietach? Podczas gdy każdy może szczegółowo wyczyścić samochód, czyszcząc wnętrze i zewnątrz najlepiej, jak to możliwe, profesjonalny car detailing jest wykonywany przez doświadczonego detalistę z odpowiednimi technikami i produktami wysokiej jakości. Często profesjonalni detailerzy z wyprzedzeniem ustalają pakiety i ceny usług, które chcą oferować. Oto typowe usługi car detailingu samochodów, które profesjonalni detailerzy zazwyczaj zawierają w swoich pakietach. Czyszczenie zewnętrzne samochodu to podstawa. Pranie i suszenie na zewnątrz – ten proces prania i suszenia jest wykonywany ręcznie. Detailer spryska i przetrze nadwozie samochodu specjalistycznymi produktami. Obejmuje to ręczne mycie felg, klamek i szyb. Glinka lakiernicza – kostka gliny służy do usuwania wszelkich zabrudzeń, rozprysków lub pozostałości pozostawionych po umyciu samochodu. Jeśli kogoś interesuje auto detailing Gdańsk to jedna z bardziej rozwiniętych miejscowości pod tym kątem.

Glinka zapewnia czystszą i gładszą powierzchnię oraz pomaga zwiększyć skuteczność polerowania i wosku. Polerowanie – polerowanie polega na polerowaniu związkiem ściernym na lakierze samochodu, aby usunąć małe warstwy przezroczystej powłoki. Dzięki temu znikają drobne rysy i zawirowania lakieru.