Czekam na rozmowę kwalifikacyjną

Mam na imię Magdalena Parzych. Mam trzydzieści dwa lata i właśnie czekam w korporacji na swoją rozmowę o pracę. Przede mną jest sporo kandydatów. Korporacja szuka do pracy kilkunastu osób ze względu na podpisanie bardzo cennego zlecenia.

Projektant wnętrz musi mieć doświadczenie

projektowanie wnętrzPowinien być zatrudniony w zawodzie trzy lata i mieć na swoim koncie kilkanaście projektów. Spełniam wszystkie oczekiwania i postanowiłam spróbować szczęścia. Projektowanie wnętrz to moje hobby. Uwielbiam projektować wnętrza klientom indywidualnym ale także biznesowym. Moja mama często do nie dzwoni i pyta co by jej doradziła, kiedy planuje odświeżyć mieszkanie. Zawsze pyta jakie są teraz trendy w urządzaniu pokoi. Aranżacja wnętrz powinna być moim zdaniem dopasowana do charakteru osób, które w danym pomieszczeniu mieszkają lub przebywają. Aranżacja wnętrz musi być spójna. Jeżeli osoba jest spokojna to nie może mieć krzykliwego koloru na ścianach, w których przebywa bo ten kolor będzie dla tej osoby męczący. Wielu klientów nie zdają sobie z tego sprawy. Architekt wnętrz w tej firmie jest dobrze wynagradzany. Mam koleżankę, która tu pracuje i dzięki niej dowiedziałam się o tej rekrutacji. Projektant wnętrz to mój zawód od sześciu lat. Pracuję obecnie w małej firmie w miejscowości Wrocław. Firma jest fajna. Mam z nią mile wspomnienia ale chciałabym więcej zarabiam i bardziej się rozwijać. W tej korporacji będę małą takie szanse. Architektura wnętrz na studiach bardzo mnie pochłonęła od początku.

Od razu wiedziałam, że będę pracować w branży bo szybko odnalazłam się na tym kierunku. Rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Do końca tygodnia mam poznać wynik rozmowy. Warunki pracy są bardzo dobre mam na dzieję że mi się uda. Muszę w to wierzyć.

Czytaj więcej na: http://www.alminas.pl