Czym są licówki kompozytowe?

Dobrze jest zadbać o swoje zęby na różne sposoby. Jeśli są zdrowe to nie bolą i można zjadać wszelkiego rodzaju jedzenie. Wyglądają też znacznie lepiej niż w innym przypadku. Jednak nie można uzyskać perłowo białych zębów na stałe, nawet jeśli dobrze się o nie dba. Po prostu zęby naturalnie robią się nieco żółte czy tracą kolor.

Do czego służą popularne licówki kompozytowe?

licówka kompozytowaZ tego też powodu zaczęto stosować tak zwane licówki. Jest to specjalna nakładka, którą umieszcza się na przodzie zębów. Dzięki temu można uzyskać perłowo biały uśmiech praktycznie na stałe. Jeśli korzysta się ze sposobu pośredniego, to po pobraniu odcisku zęba wykonuje się specjalną licówkę w profesjonalnym gabinecie. Dopiero potem umieszcza się licówki na zębach. Z kolei w przypadku bezpośredniej metody umieszcza się wszystkie licówki w czasie jednej wizyty wykorzystując gotowy już wcześniej materiał. Oczywiście od danej osoby zależy jak wiele zębów będzie miało licówki. Mimo wszystko część osób pragnie ukryć w ten sposób jakieś skazy, a inni chcą po prostu olśniewać swoim uśmiechem. Licówka kompozytowa to naprawdę dobra inwestycja, o czym przekonało się już wiele osób. Warto sprawdzić jakie efekty można uzyskać w ten sposób dzięki przeglądnięciu rozmaitych zdjęć dostępnych w internecie. Jest ich naprawdę wiele, więc będzie można się zorientować, czy jest to pożądany efekt. Jeśli chodzi o cenę to wiele zależy od konkretnego miasta oraz gabinetu.

Radziłbym sprawdzić cenniki różnych miejsc, żeby zorientować się ile średnio w danym czasie kosztuje wykonanie tego typu licówki. Z pewnością uda się znaleźć ofertę w pełni dopasowaną do własnych potrzeb oraz ogółem do efektów jakie pragnie się osiągnąć. Dobrze jest zadbać o swój wygląd, także w ten sposób.