Dmuchane tory dla każdego

Zabawa ma niejedno imię, zwłaszcza kiedy robią to dzieci i dorośli. Dla najmłodszych placem zabaw są miejsca gdzie są huśtawki, zjeżdżalnie i piaskownice, a dla większych dzieci oraz dorosłych może to być tor przeszkód.

Gdzie znajdziemy dmuchany tor?

kolorowe dmuchane tory przeszkódKiedyś jedynymi dmuchanymi atrakcjami były duże zjeżdżalnie dla dzieci w wieku od trzech do nawet dwunastu lat. Dziś oferta producentów takich produktów poszerzyła się o kolorowe dmuchane tory przeszkód, które mogą być użytkowane przez dzieci i dorosłych. Zabawa z rywalizacją jest doskonałą formą spędzania czasu, która wiele uczy. Jeżeli chodzi o stopień trudności przeszkód, które znajdują się na torze, to jest on bardzo zróżnicowany. Mogą się na nim znaleźć tunele, liny do wspinaczki, zjeżdżalnie, schody czy elementy do przeskoczenia. Dla najmłodszych użytkowników są one dość krótkie i łatwe do przejścia, natomiast dla starszych dzieci i dorosłych mają znacznie wyższy poziom trudności. Są one konstruowane modułowo, z czego każdy z nich zawiera określoną przeszkodę. Można je dowolnie łączyć i tworzyć nawet kilkudziesięciometrowe tory. To świetny pomysł na ciekawe i aktywne spędzenie czasu z całą rodziną. Również tego typu tory przeszkód są wynajmowane przez firmy na czas organizowanej imprezy integracyjnej lub przez organizatorów imprez w plenerze. Z roku na rok dmuchane tory przeszkód cieszą się coraz większym zainteresowaniem, gdyż stanowią doskonałą atrakcje dla osób w różnym wieku, a dodatkowo są bardzo oryginalne.

Jeżeli chcemy taki tor kupić dla swojego dziecka i postawić go w ogrodzie, to trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu kilkunastu tysięcy złotych plus koszt kompresora do pompowania i utrzymywania zalecanego ciśnienia. Tory mogą być wykorzystywane tylko w sezonie wiosenno – letnim.