Dobry puder dla cery tłustej

 

Od jakiegoś czasu mam problemy z cerą. Oprócz zaczerwienienia zaczęła się ona również robić coraz bardziej tłusta. Byłam już w tej sprawie u dermatologa, ale dowiedziałam się, że w moim wieku takie problemy z cerą mogą występować. Otrzymałam zawiesinę, którą mam smarować się na noc, ale w dzień fajnie byłoby znaleźć kosmetyk, który jest w stanie troszkę ukryć te objawy.

Puder mineralny maskujący niedoskonałości

puder mineralny golden roseBardzo dużo czasu spędziłam w internecie przeglądając różnego rodzaju blogi kosmetyczne oraz fora. Wiele dziewczyn bardzo dobrze oceniało puder mineralny golden rose, w związku z czym ja również postanowiłam go wypróbować. Na szczęście dla mnie puder ten jest ogólnie dostępny, więc nie było problemu z zakupem. Skorzystałam z usług drogerii, która znajduje się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Puder mineralny golden rose akurat się w niej znajdował i to w bardzo dobrej cenie. Po zakupie oczywiście nadszedł czas na testowanie. Dzień wcześniej dobrze oczyściłam skórę i nałożyłam zawiesinę, którą otrzymałam od dermatologa. Następnego dnia swój dzień zaczęłam od dokładnego obmycia twarzy. Po osuszeniu nadszedł czas na puder mineralny golden rose. Świetnie się go nakład, bardzo ładnie dopasowuje się do koloru twarzy i również pięknie pachnie. Rzeczywiście ukrywa również niedoskonałości. Ładnie zmatowił mi skórę, ale w taki sposób, że pozostała ona promienna i wyglądała zdrowo.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Fajnie, że istnieją kosmetyki, które rzeczywiście są w stanie zakryć to co chcemy zakryć. Jednak problemy skórne dotyczą bardzo wielu kobiet i dobre kosmetyki to podstawa. Puder mineralny golden rose to bardzo dobra jakość w stosunku do ceny. Moja cera po jego nałożeniu nie ma niedoskonałości, dzięki czemu mogę swobodnie wyjść z domu.