Doskonale zorganizowane przyjęcie weselne

 

Niedawno się zaręczyłam w związku z czym kolejną sprawą, którą się zajęłam było organizacją wesela. Nie chciałam hucznego wesela z dużą ilością osób. Stwierdziłam, że przyjęcie weselna na sto osób i tak jest stosunkowo duże. Postanowiłam zorganizować je na sali weselnej w moim rodzinnym mieście, czyli w Krakowie, na co zgodził się mój narzeczony.

Jak zorganizować niewielkie i udane wesele?

udane wesele do 100 osób w krakowiePoszukiwania odpowiedniego miejsca prowadziliśmy przez internet. Okazało się, że udane wesele do 100 osób w Krakowie zorganizuję bardzo łatwo i niedrogo. Znalazłam ofertę wynajęcia kilku sal o naprawdę dobrych opiniach. W cenie był catering, dzięki czemu nie musiałam martwić się dodatkowymi kosztami związanymi z jedzeniem i obsługą. Zaznaczę również, że na stronie internetowej wybranej przeze mnie sali było wiele zdjęć ukazujących ją w różnej stylistyce. Dodatkowo właściciel miał zaprzyjaźnioną firmę, która zajmuje się wystrojem, więc od razu mogłam dogadać się również w tej kwestii. Sala była duża i przestronna. Znajdowała się tam klimatyzacja, dzięki czemu nie obawiałam się, że zrobi się duszno. Wokół znajdował się duży ogród, a także kuchnia oraz łazienki. Jeśli chodzi o akustykę to była doskonała. Wydzielone było również miejsce na zespół weselny, co było dla mnie ogromną zaletą, ponieważ bardzo cenię sobie muzykę na żywo. Sala była zadbana, a przy tym niedroga.

Wynajem był tani, a zadatek nie był wysoki. Dzięki temu wiedziałam, że w razie rezygnacji, czy też zmiany terminu nie muszę obawiać się utraty dużej sumy pieniędzy. Przyznam szczerze, że jestem naprawdę zadowolona z wyboru tej sali i każdemu mogę ją polecić. Niewielkie koszty, doskonała akustyka, a także pełne wyposażenie sprawiają, że był to strzał w dziesiątkę. Warto było ją zarezerwować.

Zobacz też https://mozaikarestobar.pl/