erp e commerce

Erp e commerce a prawo

Pisałem już o błędach serwisantów oprogramowania. Są to bardzo trudne zagadnienia zarówno dla pracodawców jak i pracowników. Zazwyczaj wyruszam do klienta po podpisaniu przez niego umowy o wdrożenie lub serwisowej. To bardzo ważne dla stron.

Dobre erp e commerce jest specjalistyczne

erp e commerceWyniki przetwarzania danych przez systemy finansowo-księgowe, magazynowe podlegają weryfikacji przez biegłych rewidentów i urząd skarbowy. Wdrożenie musi być zgodne z polskim prawem. Często jestem pytany, jak to robią w innych firmach. Nigdy nie udzielam takiej odpowiedzi. Systemy open erp są jednak dobrze opisane na forach i social media. Erp dla budownictwa i dobre erp e commerce jako wysoce specjalistyczne, są dla klientów trudniejsze do opanowania. Z pomocą przychodzi technologia Web erp. Dzięki niej mogę na bieżąco, zdalnie pomagać klientom. Bardzo przestrzegam by nie przekraczać udzielonych mi przez pracodawcę kompetencji. Czasem aż korci by dołożyć kostkę pamięci do komputera, czy skonfigurować kartę graficzną. Jednak tego nie robię, choć potrafię. Czasem się zastanawiam, czy nie założyć własnej działalności gospodarczej. Wtedy mógłbym kompleksowo obsługiwać klientów. Jednak oceniłem, że zdobycie klientów jest bardzo dziś trudne, szczególnie dla firmy małej bez rekomendacji. Oceniłem również ryzyko niespodziewanych zdarzeń losowych. Mimo moich największych umiejętności, zawsze może spalić się komputer po tym jak go otworze i cos poprawię.

Najtrudniejsze byłyby dla mnie sprawy ciągnące się latami w sądach.Jednak praca na etacie jest łatwiejsza. To pracodawca dba o aspekty prawne, zatrudnia prawników do sporządzania umów.. Mnie pozostaje tylko współpraca z klientem i przestrzeganie zakresu obowiązków.