Fachowa naprawa laptopów

Komputery przenośne są jednym z najbardziej podstawowych narzędzi naszych koordynatorów terenowych, nadzorujących pracę ochrony na placach budowy i obiektach. Mimo iż wyposażamy personel w najlepszy sprzęt, awarie mogą zdarzyć się z dowolnego powodu, a utrata tak ważnego narzędzia może powodować wiele problemów.

Błyskawiczna naprawa komputera przenośnego

serwis laptopów bydgoszczLaptopy są trudniejsze do naprawy niż komputery stacjonarne, głównie z racji podzespołów które nie mogą być łatwo wymienione. Naprawa okazuje się często bardzo kosztowna lub utrudniona, a niewiele warsztatów komputerowych zajmuje się przenośnymi urządzeniami. Nasz personel przez długi czas szukał punktu, w którym wykonywany jest profesjonalny serwis laptopów Bydgoszcz ma jeden taki punkt, bardzo renomowany i polecany przez klientów, w którym można bez większych trudności serwisować każdy model laptopa. Owy serwis zajmuje się niemal wyłącznie komputerami przenośnymi, i zazwyczaj przeprowadza wstępne diagnozy, wspierane informacjami o awariach otrzymanymi od klienta na miejscu. Oferta jest bardzo obszerna, i zawiera zarówno usuwanie uszkodzeń jak i konserwację sprzętu. Nawet najtrudniejsza awaria może być błyskawicznie usunięta zaledwie w kilka godzin, a jak wielokrotnie się przekonaliśmy, naprawa uszkodzonego laptopa może być przeprowadzona w zaledwie jeden dzień.

Szybkość napraw jest dla nas szczególnie ważna, gdyż każdy dzień bez wyposażenia uniemożliwia naszym pracownikom normalne wykonywanie zadań, a niejednokrotnie zdarza się również, iż na owym sprzęcie zapisane są dane których nie można odtworzyć w żaden sposób. Wszyscy nasi pracownicy korzystają więc z usług owego serwisu, a niektórzy zaczęli również naprawiać prywatne komputery osobiste w owym serwisie, tym bardziej chwaląc wszystkie usługi i wykonywane naprawy.