Farby akrylowe spodobały się córce

Moja córka niedługo miała urodziny. Zastanawiałam się co jej kupić. Nastolatki już w tym wieku mają sporo rzeczy a ja nie chciałam wydawać pieniędzy na coś co będzie leżało w szafie. Ostatnio Kasia sporo mówiła o kółku malarskim, na który zapisała się w szkole. Bardzo jej się podobało i widać było, że chodzenie na te zajęcia sprawia jej dużo przyjemności. Postanowiłam zainwestować w jakieś rzeczy do malowania, żeby mogła się w tym rozwijać.

Kupiłam dobre farby

zestaw farb akrylowychPo pracy pojechałam do miasta do księgarni, w której pracuje moja znajoma. Zawsze tam jeździmy kiedy potrzebujemy różne rzeczy do szkoły. Powiedziałam Monice, że poszukuję farb lub innych rzeczy przydatnych do nauki malowania. Córka zapisała się na kółko i chciałabym ją zaskoczyć czymś profesjonalnym co na pewno jej się spodoba. Monika poleciła mi zestaw farb akrylowych. Były w dobrej cenie. Farby te są chętnie kupowane przez młode osoby a także artystów, którzy mają już spore doświadczenie w branży. Kolorów było sporo. Córka będzie mogła tworzyć z nich dzieła sztuki. Monika poleciła mi także dobre pędzle. Kupiłam zestaw w różnych grubościach. Pamiętam ze szkoły, ze dobrze było mieć kilka pędzli do wyboru. Podziękowałam Monice za pomoc. Zestaw farb akrylowych był na prawdę w dobrej cenie. Udało mi się sporo zaoszczędzić. Cieszę się, że moja córka ma nową pasję i zrobię wszystko żeby mogła ją rozwijać.

Prezent był pięknie zapakowany. Byłam bardzo ciekawa reakcji córki kiedy go zobaczy. Córka bardzo się ucieszyła. Mówiła, że używają tych farb na kółku i one są bardzo profesjonalne. Była zachwycona moim pomysłem i ucieszyła się z prezentu. Farby akrylowe są proste w użyciu i już widziałam kilka dzieł, które córka namalowała. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się aż tak pięknych prac.