Gdzie kupić maskotkę kotka?

 

Każdy z nas ma jakieś zamiłowania oraz hobby. Jedni lubią otaczać się pięknymi zdjęciami, inni dekoracjami, a jeszcze inni maskotkami. Ja stanowczo należę do tej trzeciej grupy, kocham koty całym sercem i jak tylko gdzieś widzę przytulankę w ich kształcie, od razu kupuję.

Prześliczne maskotki koty

maskotka kotOd dziecka otaczam się kotami. Moja mama także je bardzo mocno kocha i zawsze w naszym domu miałyśmy co najmniej trzy koty. Dom rodzinny jest bardzo duży, dlatego ich trzymanie nie stanowiło dla nas najmniejszego problemu. Moja miłość do kotów rozrosła się do takiego stopnia, że kupuję dziś bardzo chętnie wszystko, co jest w kotki: pościel, koszulki, skarpetki. Maskotka kot to jednak najbardziej lubiany przeze mnie przedmiot, który kupuję najczęściej. Takie maskotki są przeważnie w każdym sklepie z zabawkami, niemniej ja kupuję je w zasadzie tylko przez internet. Powód tego jest banalny – w necie jest znacznie większy wybór odnośnie pluszaków. Znajdziemy zatem nie tylko typowe kotki, ale również bardziej fantazyjne. Ostatnio nawet udało mi się dorwać ogromną maskotkę kotka, który był cały fioletowy, czyli w moim ukochanym kolorze! W dodatku pluszak okazał się tak milusi w dotyku i mięciutki, że służy mi za podusię. Także internet jest miejscem, które serdecznie polecam, jeśli ktoś szuka maskotek kotków jako prezent dla dziecka. Poza tym takie pluszaki przypominające wyglądem zwierzątka są świetne dla noworodków, albowiem uczą je przebywać ze zwierzątkiem już od pierwszych chwil swojego życia.

Mój mąż przykładowo bardzo kocha jeże, toteż nasze mieszkanie jest udekorowane zarówno przytulankami kotków, jak i jeżyków. Mamy też różne figurki tych zwierzątek, oraz magnesy na lodówkę. Maskotki są jednak najbardziej przydatnymi przedmiotami, ponieważ jak powyżej wspominałam można na nich spać, ale również położyć je np. przy drzwiach, jeśli ciągnie od nich chłód.