Gdzie w Koszalinie wstawię implant zęba?

Kiedy byłam mała nikt nie dbał o moje zęby. W domu stosowało się zasadę, że dopóki nie boli nie ma co się zastanawiać, a chodzenie do lekarza profilaktycznie jest bez sensu. Wobec tego, jako młoda osoba stosowałam taką zasadę dalej. W ten sposób spowodowałam, że dosyć szybko „posypały” mi się zęby. Teraz musiałam sobie wstawić implant jednego z zębów.

Potrzebowałam wytrzymałego implantu zęba

wytrzymałe implanty zębów - koszalinTo była najpilniejsza sprawa, ponieważ z przodu szczęki miałam nieestetyczną dziurę. Najpierw jednak musiałam znaleźć miejsce, gdzie takie usługi są świadczone. Zależało mi na tym, aby trafić do naprawdę bardzo dobrego stomatologa, który świetnie się na tym zna i jest mi w stanie doradzić, jaki implant będzie najlepszy. Potrzebne mi były naprawdę wytrzymałe implanty zębów – Koszalin to duża miejscowość, dlatego dosyć szybko znalazłam odpowiedni gabinet stomatologiczny. Trafiłam na doświadczonego i rzetelnego specjalistę, który zapoznał się z moim problemem i doradził mi, że najlepsze będą implanty tytanowe. Są one niezwykle wytrzymałe, na czym przecież zależało mi najbardziej. Bez obaw można przy takich implantach gryźć nawet twarde jedzenie i rozgryzać orzechy. Niczym nie różnią się one z wyglądu od naturalnych, prawdziwych zębów. W dodatku można nawet dobrać ich odcień w taki sposób, aby jak najlepiej pasował on do naszych pozostałych zębów.

Od razu dowiedziałam się także, jak długo trwa takie leczenie, na czym ono polega oraz z jakimi kosztami muszę się liczyć. Kiedy wszystko było dla mnie jasne, zgodziłam się na leczenie i zapisałam się na pierwszą wizytę podczas której lekarz wstawił śrubę w moje dziąsło. Po tym jak rana się zagoiła, na następnej wizycie przymocował on do tej śruby tytanowy, wytrzymały implant, którego potrzebowałam.