Gdzie w Warszawie robią brwi metodą ombre?

 

Zawsze miałam słabą oprawę oczu. Nie dość, że moje rzęsy są krótkie i spadziste przez co niemalże niewidoczne, to jeszcze brwi mam dość rzadkie i niewyraźne. Na szczęście istnieje wiele sposobów dzięki którym można poprawić lub udoskonalić swój wizerunek.

Moda na warszawskie wykonanie brwi ombre

brwi ombre warszawaMakijaż permanentny daje dużo możliwości. Aktualnie najpopularniejsze są brwi ombre Warszawa robi ich mnóstwo. Stylistki oczu i kosmetyczki prowadzą zapisy z ponad półrocznym wyprzedzeniem. Tego typu usługi cieszą się bardzo dużą popularnością i to nie tylko wśród młodszych pań. Brwi ombre charakteryzują się tym, że są jaśniejsze u nasady a na końcu trochę ciemniejsze. Ich zaletą jest fakt, że wykonywane są w zasadzie bezboleśnie. Zabieg utrzymuje się blisko rok a brwi wyglądają naturalnie. W Warszawie można je wykonać w sposób profesjonalny, ponieważ stolica stała się zagłębiem kosmetycznego przemysłu i usług w Polsce. Większość celebrytek oraz znanych postaci ze świata telewizji i gazet decyduje się na upiększanie właśnie w salonach warszawskich, co jest dla nich bardzo prestiżowe i świadczy o luksusie. Efekt świeżo wykonanych brwi ombre utrzymuje się prawie dwa lata, ale tak jak wspomniałam wyżej warto odświeżyć je po roku. Dzięki temu, że wykorzystuje się różne odcienie i tonacje powstaje naturalny efekt makijażu oczu. Warto zwrócić uwagę na to, aby nasz zabieg wykonywał specjalista, który zna się na tej metodzie. Jest to zabieg, który należy wykonywać sterylnie oraz z dokładnością. 

Metoda ta jest polecana tym wszystkim paniom, które nie chcą powtarzać zabiegu wykonywanego henną, co tydzień lub dwa. Brwi wykonane tą metodą zdecydowanie ułatwiają życie i codzienny makijaż. Są ułatwieniem dla każdej kobiety, która chce, aby jej twarz wyglądała efektownie i ładnie.