endokrynolog

Ginekolog i endokrynolog profilaktycznie

Uważam, ze najważniejsza jest profilaktyka jeśli chodzi o nasze zdrowie. Nie ma przecież nic cenniejszego jak zdrowie i życie. i czym prędzej to zrozumiemy jako naród tym lepiej.

Pamiętaj o wizytach u endokrynologa

endokrynologPrzecież w Polsce ogromne wręcz pieniądze wydawane są na leczenie pacjentów i to częstych chorych przewlekle. Przecież z finansowego punktu widzenia i takiego planowania długoterminowego badania profilaktyczne są bardziej opłacalne i tańsze. Jednak u nas taka zasada nie działa. Na przykład w mieście takim jak Łódź na badania profilaktyczne przeznacza się tylko odsetek tego co powinno. Za to reszta środków idzie na leczenie. Na leczenie, którego w wielu przypadkach można było uniknąć. Bo przecież w dzisiejszych czasach wiele chorób wykrytych wcześnie można wyleczyć całkowicie. Takich chorób, które kiedyś były wręcz nieuleczalne i ludzie tak po prostu na nie umierali. Jednak ze względu na to, że profilaktyka wygląda jak wygląda leczymy zamiast przeciwdziałać chorobom. Podczas corocznych badań okresowych warto przebadać się u różnych specjalistów. Także medycyna pracy w Łodzi posiada w swej ofercie wiele badań profilaktycznych. Jest tam ginekolog czyli można wykonać coroczną cytologię. Na miejscu jest też naprawdę najlepszy endokrynolog w Łodzi także zmierzenie hormonów tarczycy nie stanowi żadnego problemu. A dobry kardiolog w Łodzi znajduje się właśnie tam. Podczas wizyty na badaniach kontrolnych, czy okresowych warto to wszystko sprawdzić.I tak przecież zwalniamy się specjalnie z pracy by dokonać badań. I tak stracimy pewnie cały dzień. Ważne tylko, żeby uświadomić sobie priorytety jakie są w życie. Jak bardzo nasze zdrowie jest ważne. I Ile możemy stracić nie mając go. Warto także w tym zabieganym świecie spróbować zmienić coś zaczynając od siebie na lepsze. Może pokażmy, ze można zmienić swój styl życia. Stać z kanapy i pobiegać w pobliskim parku chociaż pół godziny dziennie.

Może zamiast jeść na mieście szybkie i niezdrowe posiłki zabierzemy z sobą kanapki własnoręcznie zrobione z mnóstwem pysznych warzyw. Lub też zamiast słonych przekąsek pochrupać dla odmiany pyszną sezonową marchewkę.