Idealne kuchnie na wymiar

 

Jakiś czas temu odwiedziłam moją przyjaciółkę, która dopiero co miała remont kuchni. Zaprosiła nas na parapetówkę z tej okazji. Podziwiałam jej nowe meble, i wypytywałam, gdzie dostała coś tak wspaniałego. Mówiła, że wszystko jest dostępne na zamówienie, i podała mi namiary.

Kuchnia jak marzenie

kuchnie na wymiar lubinPostanowiłam się wybrać do sklepu, w którym znajoma zamówiła swoje meble. Zaplanowaliśmy z mężem, że niebawem też zmienimy wystrój naszej, więc dobrze było sprawdzić meble w miejscu, gdzie ktoś znajomy już je wcześniej zamówił, i wie, że są porządne. Tak więc kuchnie na wymiar lubin miał przepiękne, trzeba im to przyznać. Pojechaliśmy tam zaraz po otwarciu, i sam właściciel nas obsługiwał. Pokazywał nam katalogi, rozmawialiśmy o tym, co planujemy. Chciał wszystko dokładnie wiedzieć, by mógł dopasować odpowiednią ofertę. U nas był taki problem, że mieliśmy małą kuchnię, i trzeba było właśnie brać na zamówienie, bo wymiary standardowe by do nas nie pasowały. Na szczęście nie było z tym problemu, tam wszystko sami robili, i można było zamówić sobie rozmiar jaki się chciało. Po dokładnej rozmowie, wybraliśmy kolor, jaki najbardziej nam się podobał. Był to dąb. Ciemne kolory mniej się brudzą, i nie widać na nich żadnych zarysowań aż tak, jak na jasnych. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Wybraliśmy kolor, następnie model szafek. Chciałam, żeby nie były proste, wybrałam takie z wyżłobieniami. Uznałam, że lepiej, jak w kuchni nie będzie tak poważnie. Trzeba było trochę poszaleć, zawsze to jakaś innowacja.

Dzięki naszej znajomej, trafiliśmy na sklep idealny. Podejście do klienta, i zainteresowanie, jakie nam okazali, było niebywałe. Meble takie, jak wybraliśmy, wszystko się zgadzało, i było dobrze wymierzone. Teraz to my musimy zrobić parapetówkę, i podziękować znajomej.