Innowacyjny Dr Cyj

Włosy dla większości z nas są ważną częścią naszego wizerunku. Przeważnie kobiety przywiązują do nich dużą wagę, ponieważ stanowią jeden z atrybutów kobiecości. Jednak nie każda kobieta posiada piękne, gęste i mocne włosy.

Jakie preparaty wzmacniają włosy?

dr cyjSpecjaliści od włosów, czyli trycholodzy, każdego roku przyjmują w swoich gabinetach setki osób, które mają przeróżne problemy z kosmkami. Najczęściej chodzi o ich nadmierne wypadanie lub choroby związane ze skórą głowy. Włosy mogą wypadać z wielu powodów, ale najczęściej chodzi o złą dietę, stres lub choroby. W okresie jesienno – zimowym wiele osób się skarży na nadmierne wypadanie włosów, ale jest to okres przejściowy, zatem nie ma potrzeby się nim zbytnio martwić. Jeżeli będzie się utrzymywał dłużej niż dwa miesiące, to należy się udać do specjalisty. W gabinetach medycyny estetyczne i niektórych salonach kosmetycznych stosuje się peptydową terapię wzmacniającą, przy użyciu preparatu Dr Cyj, który jest innowacyjnym środkiem w walce z wypadającymi włosami. Metoda ta pozwala na zatrzymanie wypadania włosów już po pierwszym zabiegu, choć konieczne jest wykonanie dwumiesięcznej serii zabiegów co dwa tygodnie. Preparat jest wstrzykiwany pod skórę w celu dostarczenia aktywnych substancji pobudzających wzrost nowych włosków. Jeden zabieg trwa około trzydzieści minut i zalecane jest wykonanie czterech serii co dwa tygodnie. Po sześciu miesiącach należy wykonać jeden zabieg podtrzymujący efekt, a po roku należy powtórzyć serie.

Na rynku znajdziemy wiele preparatów mających na celu zahamować wypadanie włosów, ale tylko peptydowy produkt z kwasem hialuronowym pozwala na uzyskanie naprawdę spektakularnych efektów i to już po pierwszym zabiegu. Cena zabiegu z jego użyciem, to ok. 700 zł.