Jak powstają reklamy w telewizji?

Po ukończeniu studiów nie miałam na siebie pomysłu. Moją pasją od zawsze było kręcenie filmów i w tym kierunku się kształciłam. Nie chciałam iść jednak do pracy, szukałam pomysłu na udany biznes. I znalazłam. Wykorzystując swoją pasję, otworzyłam wraz ze znajomymi studio, w którym realizujemy bardziej lub mniej typowe projekty filmowe.

Kręcimy profesjonalny film reklamowy

filmy reklamoweJak byłam mała i tata kupił pierwszą w naszej rodzinie kamerę, to od razu wiedziałam, że to będzie mój ulubiony przedmiot w życiu. Uczyłam się filmować od szóstego roku życia. Potem doszło jeszcze zainteresowanie samym procesem montażu filmu. Studia ukończyłam właśnie w tym kierunku. Wiedziałam też jedno- że nie będę chciała pracować na etacie. Nie pozwoliłaby mi na to moja artystyczna dusza. Stąd wziął się pomysł na otworzenie firmy. Początkowo chciałam rozpocząć współpracę z jakimiś większymi firmami, zajmującymi się kręceniem filmów. Ostatecznie, jednak, wraz ze znajomymi doszliśmy do wniosku, że zajmiemy się rynkiem, na którym cały czas panuje ogromny popyt. Rynkiem tym jest świat marketingu. Praktycznie wszystkie firmy, które chcą się wybić na szerszą skalę, tworzą swoje własne filmy reklamowe, puszczane potem w telewizji czy w Internecie. Oczywiście kręcenie takich filmów zlecane jest profesjonalistą. I to jest to, czym my się zajmujemy. Nagranie krótkiej reklamy jest nie tylko świetną zabawą, ale też ciężką, wielogodzinną pracą. Z wielu ujęć trzeba wybrać te najlepsze i razem zmontować, dodając jeszcze efakty specjalne.

Z kamerą zaprzyjaźniłam się mając zaledwie sześć lat. Zawsze wiedziałam, że swoją pasję będę chciałam połączyć z zarabianiem pieniędzy. Po studiach założyłam więc wraz ze znajomymi firmę, zajmującą się kręceniem profesjonalnych reklam na zlecenie.