Jak przebiega usunięcie tatuażu?

 

„Robisz sobie tatuaż? Pomyśl ja będziesz wyglądał na starość!” – z pewnością spora liczba osób posiadających tatuaże choć raz spotkała się z podobnymi komentarzami. Być może niektórych z nas odstraszyły one od wykonania takiej formy ozdoby. Lecz bez obaw, bo dziś równie prosto jest usunąć tatuaż, jak i go wykonać!

Skuteczne i profesjonalne metody usuwania tatuaży

usuwanie tatuażu SzczecinMoi rodzice zawsze byli ludźmi podchodzącymi do tematu tatuaży z dużym luzem. Mój tata posiada wytatuowane tzw. rękawy, a mama również może pochwalić się przepięknym i ogromnym feniksem na plecach. Wobec tego, kiedy przekroczyłam wiek osiemnastu lat, sami nawet doradzali mi jaki tatuaż by do mnie pasował. Niestety, o ile jego wykonanie było perfekcyjne, a ja byłam dumna ze swojej „dziary” o tyle potencjalnym pracodawcom niekoniecznie przypadały one do gustu. Postanowiłam zatem usunąć ten tatuaż dla świętego spokoju i po prostu wykonać go ponownie w mniej widocznym miejscu. Umówiłam się na dokładne usuwanie tatuażu Szczecin posiada specjalną klinikę w której możemy poddać się takiemu zabiegowi. Polega on na laserowym usuwaniu barwnika z naszej skóry. Nie jest on jednak z niej wypalany, lecz rozbijany na na tyle małe cząsteczki, aby nasz organizm mógł samodzielnie pozbyć się tuszu! Metoda ta zatem jest chyba najbezpieczniejszą ze wszystkich! Wiązki lasera są bardzo krótkie, dzięki czemu nie uszkadzają naszej skóry i nie powodują obrażeń. Usuwanie tatuażu przebiega zazwyczaj w kilku sesjach, które są zależne od wielkości tatuażu, koloru itd.

W moim przypadku niezbędnych było kilka sesji, lecz po zakończonym procesie po tatuażu nie było najmniejszego śladu. Jestem pod naprawdę wielkim wrażeniem rozwoju technologicznego oraz możliwości, jakie idą z nim w parze. Dzięki temu, że mogłam tak szybko i sprawnie sunąć tatuaż, wreszcie nie będę miała problemów ze znalezieniem pracy.