Jak wygląda Kross Hexagon 6.0?

 

Firma Kross to na polskim rynku prawdziwy potentat. Nie tylko jest liderem sprzedaży, ale również eksportuje swoje jednoślady i osprzęt do krajów UE oraz na inne kontynenty. To rowery najwyższej jakości, w dodatku w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Nowoczesny Hexagon 6.0 od Krossa

kross hexagon 6.0To jeden z najwyższych modeli w serii Hexagon. Oznacza to, że jest on tez jednym z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych. To jednoślad, na którym można zaszaleć nawet w bardzo trudnym terenie. Duży w tym udział amortyzatora ze stumilimetrowym skokiem i blokadą na koronie. Dzięki temu rozwiązaniu bardzo ułatwione jest pokonywanie podjazdów i wszelkich nierówności. dwudziesto cztero biegowy napęd jest w tym modelu optymalny i pozwoli nam dobrać przełożenie do trasy, jaką będziemy pokonywać. W Hexagonie 6.0 o nasze bezpieczeństwo dbają, hydrauliczne hamulce tarczowe od najbardziej popularnego, japońskiego producenta. Zapewnią nam one mocne i efektywne hamowanie, niezależnie od warunków pogodowych i terenowych. Kross Hexagon 6.0 to aktualnie koszt niecałych dwóch tysięcy złotych. Co przy ofertach konkurencji, z tego segmentu, czyni go rowerem, który reprezentuje idealną proporcję jakości do ceny. Na Hexagona 6.0, producent udziela pięcioletniej gwarancji. To dużo czasu i jest to średnia, co jaką przeciętny cyklista, wymienia swój jednoślad na nowy. To oznacza, że Kross jest pewny jakości i niezawodności swoich rowerów. Hexagona „szóstkę” możemy kupić w sklepie internetowym producenta lub u jego autoryzowanych partnerów.

Dla każdego klienta, liczy się cena, tu nie ma się, co oszukiwać. Każdy chce zapłacić jak najmniej, przy jednakowym zachowaniu najwyższej jakości. Dlatego właśnie klienci wybierają ofertę Krossa. To bowiem rowery, które mają najlepszą jakość w stosunku do ceny.