Jak zabezpieczyć laptop?

Kiedy rodzice zapytali mnie, co chcę na swoje osiemnaste urodziny, od razu znałam odpowiedź. Z racji tego, że wkrótce wybieram się na studia decyzja była bardzo prosta i trafna. Laptop będzie z pewnością najbardziej przydatną rzeczą w tym okresie.

Dobrej jakości torba 

torby na laptopa samsoniteDługo szukałam takiego laptopa, który spełni moje oczekiwania. Uwielbiam grać w gry dlatego mały i cieniutki laptop raczej nie wchodził w rachubę. Chciałam mieć sprzęt, który udźwignie bez problemu dzisiejsze zaawansowane technicznie gry. Rodzice zgodzili się na tak ogromny zakup, a nawet jeden ze sklepów w mieście, który zajmuje się sprzedażą komputerów zaproponował mi zamówienie mojego wymarzonego modelu. Kiedy poszłam odebrać laptopa byłam zdziwiona jego gabarytami. Wiedziałam, że do najlżejszych oraz najmniejszych nie należy, ale naprawdę sprawiał niesamowite i potężne wrażenie. O ile był on w stanie udźwignąć nowe gry, o tyle czy istnieje torba, która udźwignie jego? W sklepie na szczęście mieli zarówno komputery, jak i torby na laptopa samsonite okazało się w tej kwestii nieocenione. Ich torby od razu wyróżniały się na tle innych jakością i wykonaniem, dlatego wiedziałam, że będzie to jedyna torba, jaka udźwignie i zapewni stabilność oraz bezpieczeństwo mojemu „maleństwu”. Postanowiłam w sklepie wypróbować tę torbę i spakować do niej laptopa, aby sprawdzić, czy moje nadzieje mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Torba nie tylko nie wygięła się od dołu pod ciężarem sprzętu, ale i zabezpieczenia w środku w postaci specjalnych taśm doskonale go utrzymywały nawet wtedy, kiedy próbnie potrząsałam torbą.

Miałam świadomość, że mój laptop jest ciężki i noszenie go w torbie nie będzie czynnością należącą do najwygodniejszych, jednak torba zakupiona przeze mnie sprawiała, że ciężar sprzętu nie był strasznie odczuwalny, a w moje ramie nie wbijała się przedłużona rączka. Była bowiem zabezpieczona specjalną nakładką, gwarantującą wygodę w noszeniu. Jestem bardzo szczęśliwa, ponieważ nie na co dzień kupuje się takie komputery, a mimo to jest firma, jaka zadbała o wygodę i bezpieczeństwo nawet takiego laptopa.