Jaki prezent wybrać dla szefa?

Relacje pracowników z pracodawcami bywają różne. Często szef jest jednak osobą, która nie tylko wspiera swój zespół, ale także jest dla pracowników prawdziwym przyjacielem. Tym bardziej warto sprawić mu na ważne okazje taki prezent, który szczególnie doceni, a sam gest potwierdzi tylko pozytywną więź, jaka łączy pracowników z szefem.

Trafiony prezent dla pracodawcy

personalizowany prezent dla szefaBez względu na to, czy pracujemy w dużej korporacji zatrudniającej wielu pracowników czy w małej firmie, gdzie każdy zna każdego z imienia, należy pamiętać o wszystkich ważnych okazjach, na które wypada zaopatrzyć się w upominki. Zwykle za zorganizowanie prezentów w firmie odpowiedzialny jest cały zespół pracowników, a więc nie ma ryzyka, że odpowiedzialność spadnie tylko na nas. Jednak warto zabrać głos w dyskusji o doborze prezentu dla pracodawcy, jeśli istotnie mamy ciekawy pomysł. Ważnym aspektem w wybieraniu upominków jest uwzględnienie indywidualnych preferencji i upodobań poszczególnych osób. W tym celu można umówić się na zbiorowy wywiad, by w codziennych rozmowach wybadać gusta obdarowanej osoby. Dobrym pomysłem z okazji urodzin lub firmowej rocznicy będzie personalizowany prezent dla szefa, na który zrzuci się cały zespół. Istnieje ogromny wybór różnych przedmiotów, na które można nanieść specjalne dedykacje lub okazjonalne cytaty związane czy to z osoba, czy z daną uroczystością. Świetnie sprawdzi się tu personalizowany kosz ze słodyczami lub doborowy alkohol preferowany przez naszego pracodawcę. Umieszczone będzie na nim specjalna etykieta, a flakon czy kosz będą specjalnie na wyjątkową okazję ozdobione.

Dodatkowo, do prezentu dołączyć można ramkę ze zdjęciem firmowym z pracownikami z imprezy integracyjnej lub innego biznesowego spotkania. Będzie to doskonała pamiątka dla kierownika czy dyrektora, który na pewno doceni inwencję twórczą swoich pracowników i być może przy najbliższej okazji to wynagrodzi. Najważniejszy jednak w obdarowywaniu jest bezinteresowny gest.