Jakich kropli używać do nawilżania oczu

Na noszenie soczewek namówiła mnie moja starsza siostra, która twierdziła, że to wygodne. Zdecydowałam się więc na to rozwiązanie i faktycznie musiałam przyznać, że noszenie soczewek zdecydowanie mi odpowiadało. Nosiłam je więc regularnie tak jak moja siostra.

Zakup kropli poleconych przez farmaceutę

bezpieczne nawilżające krople do oczuW przeciwieństwie do Iwony, mojej siostry ja pracowałam przed komputerem przez osiem godzin i coraz częściej zauważyłam, że bolą mnie oczy. Miałam wysuszone i często nie radziłam sobie z bólem oczu. Chciałam zdjąć soczewki pewnego dnia, ale nie wzięłam ze sobą pojemniczka. Koleżanka z pracy, która również nosiła soczewki poleciła mi, żebym zainwestowała w jakieś bezpieczne nawilżające krople do oczu, które można stosować podczas noszenia soczewek. Od razu po pracy udałam się do apteki, żeby o takie krople dopytać. Poprosiłam farmaceutę o najlepsze krople i zaznaczyłam od razu, że cena nie miałam dla mnie znaczenia. Krople musiały być bezpieczne i nadawać się do stosowania podczas noszenia soczewek. Farmaceuta przedstawił mi kilka rodzajów kropli i osobiście polecił mi te, których sam używał. On także nosił soczewki i przyznał, że krople doskonale nawilżały oczy i przede wszystkim były bezpieczne. Kupiłam je. Od razu wzięłam dwa opakowania, za które w gruncie rzeczy zapłaciłam niewiele. Kropli użyłam zaraz po przyjściu do domu. Miałam wrażenie, że zaczęły działać od razu, ponieważ poczułam ogromną ulgę. Z kroplami od tego czasu w ogóle się nie rozstawałam. 

Podziękowałam koleżance za to, że powiedziała mi o takich kroplach, bo w przeciwnym razie pewnie całkowicie zrezygnowałabym z soczewek. Iwonie także poleciłam takie krople, bo czasami miała wysuszone spojówki od klimatyzacji. Krople od razu jej przypasowały i była zachwycona.