Jeansy dla puszystych – czy to możliwe?

Mówi się, że krągłości dodają kobiecości. Czasy, kiedy każda z nas dążyła do sylwetki w rozmiarze 36 już minęły i zaakceptowałyśmy fakt, że nie każda z nas ma szansę osiągnąć figurę jak z wybiegu dla modelek, nawet katując się godzinami na siłowni czy stosując coraz bardziej skomplikowane diety. Najważniejszy pierwszy krok do dobrego wyglądu to zaakceptować i polubić siebie.

Jak dobrać odzież dla okrąglejszych Pań

odzież dla puszystychNiestety, nawet kiedy już uda nam się pogodzić z wyglądem naszej sylwetki, nie oznacza to końca naszych problemów. W sieciowych sklepach stacjonarnych dotąd ciężko było znaleźć odzież w rozmiarze większym niż 42. Na szczęście sytuacja zaczyna się zmieniać i odzież dla puszystych staje się normą w większości sklepów. Już nie musimy poświęcać kilku godzin na poszukiwania ubrań w internecie, a potem tracić nerwów na zwroty ubrań, które możemy przymierzyć dopiero w domu. Obecnie nawet dla odrobinę większych Pań stają się możliwe zakupy w galeriach handlowych. A co za tym idzie, mamy możliwość wyboru spośród ubrań wpisanych w najnowsze trendy. Nie musimy rezygnować z będących aktualnie na topie wzorów zwierzęcych czy neonowych kolorów. Pamiętajmy jednak, aby wybierać fasony, które będą podkreślały naszą figurę i sprawią, że poczujemy się jeszcze lepiej. Błędnym jest myślenie, że im jesteśmy większe, tym luźniejsze powinny być nasze ubrania.

Krągłości to już nie powód do wstydu. To także nie argument, aby katować się morderczymi dietami po to, by mieć możliwość zakupu dopasowanych jeansów, nie spędzając mnóstwa czasu w sieci w poszukiwaniu odpowiedniego rozmiaru. Wydawanie zawyżonych kwot pieniędzy także przeszło do historii. Aktualnie moda „plus size” wchodzi do salonów sprzedaży najpopularniejszych marek z branży odzieżowej i należy się z tego cieszyć oraz korzystać z nowych możliwości.