taras

Kładziemy płyty tarasowe

Jakiś czas temu kupiliśmy z mężem działkę pod miastem. Ma to być dla nas miejsce gdzie będziemy mogli w końcu odpocząć od miejskiego zgiełku. Działkę planowaliśmy kupić już naprawdę bardzo dawno temu. Jednak dopiero teraz mieliśmy możliwość żeby sobie na to pozwolić.

Podkładki tarasowe – praktyczne rozwiązania

tarasZresztą gdybyśmy od razu wszystkie swoje marzenia realizowali to chyba by to wszystko nas aż tak bardzo nie cieszyło. A tak naprawdę potrafimy docenić to co mamy. Na działce, którą kupiliśmy jest domek z tarasem. Tak naprawdę nie trzeba byłoby robić tam jakiś wielkich inwestycji. Jednak mój mąż jak zwykle uparł się żeby zrobić coś po swojemu. Taras, który jest na działce jest ładny ale jak dla mojego męża za mały. Także postanowił zrobić go jeszcze kawałek. No remont balkonu mąż zrobił naprawdę profesjonalnie także może i taras uda mu się zrobić. Do tego mąż kupił płyty tarasowe na podkładkach, które w sklepie spodobały mi się najbardziej. Trzeba było kupić także praktyczne podkładki tarasowe pod te właśnie płytki. Kupiliśmy także okapniki balkonowe bo do tej pory takich tam nie było. Mąż się dziwił jak to możliwe, że wcześniej nie zostały tam zamontowane. Kpiliśmy także profile schodowe bo mąż ma zrobić z tego tarasu szerokie schody. Przy tym tarasie, który był były schody jednak te schody były bardzo wąski co naprawdę stanowiło problem przy wchodzeniu po nich. Także ten pomysł z nowymi schodami bardzo mi się spodobał. Mąż dosyć długo robił ten nowy taras. Ale to dlatego bo warunki pogodowe po prostu wtedy nie były zbytnio sprzyjające.

Jednak gdy już taras był gotowy to byłam naprawdę zadowolona z tego powodu, że mąż się tego podjął. Taras wyglądał naprawdę ładnie. I mogę powiedzieć, że mamy chyba najładniejszy taras na działkach. Chce kupić jeszcze parę dodatków żeby wyglądał jeszcze lepiej.