Lakiery hybrydowe Bluesky

Zadbane dłonie to podobno wizytówka człowieka dlatego pielęgnacja moich dłoni i paznokci jest dla mnie bardzo ważna. Lubię malować paznokcie, bo moim zdaniem dłonie wyglądają wtedy jeszcze ładniej. Lubię nosić i delikatne i odważne kolory. Od jakiegoś czas zaczęłam używać lakierów hybrydowych zamiast tradycyjnych.

Szaleństwo kolorów lakierów hybrydowych

kolorowy lakier hybrydowy blueskyNa kupno lakierów hybrydowych czekałam już od dawna ale chciałam żeby moje pierwsze zamówienie było duże i musiałam trochę poczekać aż odłożę odpowiednią kwotę z wypłaty. Chciałam od razu kupić cały zestaw firmy Bluesky potrzebny do wykonania manicure hybrydowego, kilkanaście kolorów lakierów i pyłki holograficzne, by dodać wyglądowi moich paznokci lekkiego pazura. Lakierem, który skradł mi serce najbardziej jest lakier zmieniający kolory w zależności od nasłonecznienia i kąta padania promieni słonecznych. Wygląda to naprawdę fenomenalnie i jestem pewna, że jak tylko pierwsze opakowanie mi się skończy to ponownie kupię ten kolorowy lakier hybrydowy Bluesky. Ten, który mam teraz jest w odcieniach butelkowej zieleni i granatu ale myślę, że jakieś jaśniejsze kolory też wyglądałyby fajnie na paznokciach. Moim drugim ulubionym lakierem jest lakier w jasnoróżowym kolorze. Wygląda on bardzo delikatnie i elegancko, więc też często go używam. Lubię też łączyć kilka różnych kolorów i prawie każdy paznokieć mieć w innym kolorze.

Jestem bardzo zadowolona z tego, że zrezygnowałam ze zwykłych lakierów i zaczęłam stosować lakiery hybrydowe. Czuję się w nich bardziej komfortowo i nie muszę tak często na nowo malować paznokci. A co najważniejsze lakierami hybrydowymi można uzyskać naprawdę ciekawe efekty i zdobienia na paznokciu, których nie da się osiągnąć używając lakierów tradycyjnych.