Lightsheer Desire – skuteczny sposób na gładkie ciało

Troska o ciało przede wszystkim przejawia się w dbaniu o to, aby było ono zdrowe, ale dla wielu osób to jeszcze nie wszystko. Liczy się również dobry wygląd ciała. Aby uzyskać ten efekt czasem potrzebujemy skutecznej pracy gabinetów medycyny estetycznej. Również ci, którzy potrzebują efektywnego sposobu usunięcia niechcianych włosków, mogą skorzystać z profesjonalnych usług.

Depilacja za pomocą lasera Lightsheer

lightsheer desireNiechciane owłosienie potrafi być prawdziwym utrapieniem. Włoski szybko odrastają, a więc trzeba je często golić albo depilować. Nie jest to czynność, która sprawia przyjemność, w związku z czym na rynku pojawia się wiele lepszych sprzętów do usuwania owłosienia. Warto zapoznać się z usługami gabinetów estetycznych i sięgnąć po sprawdzone, a przy tym niezwykle niezawodne i pożyteczne, sposoby walki z włoskami. Jedną z takich metod jest wykorzystanie lasera Lightsheer Desire. Pozytywny wynik depilacji laserowej jest zagwarantowany przez odpowiednie certyfikaty, podobnie jak bezpieczeństwo korzystania z tego rodzaju świadczenia. Zabieg depilacji za pomocą Lightsheer Desire jest bezbolesny, szybki, ale przede wszystkim trwały. Za ten efekt odpowiada fakt, że wiązka laserowa trafia prosto w mieszki włosowe, dzięki czemu włos zostaje zniszczony i nie ma możliwości odrosnąć. Ze względu na usuwanie wyłącznie włosów w fazie wzrostu zabieg powtarza się cztery razy w odstępie od czterech do dwunastu tygodni (w zależności od wybranej partii ciała), chociaż należy mieć na uwadze, że jasne włosy są o wiele mniej podatne na działanie lasera.

Równie istotne dla powodzenia zabiegu jest odpowiednie przygotowanie skóry. Należy pamiętać, aby już na miesiąc przed zabiegiem nie wyrywać włosków (można je jedynie golić) oraz nie opalać się. To gwarantuje najlepsze rezultaty.