Mam swój prywatny gabinet ginekologiczny w Toruniu

Po ukończeniu edukacji i stażu podjąłem pracę w jednej z przychodni lekarskich. Praca mi odpowiadała i zdobyłem tam sporo doświadczenia. Kiedy żona dostała awans to przenieśliśmy się do Torunia, gdzie rozpocząłem prywatną praktykę.

Jako dobry ginekolog przyjmuję wiele pacjentek

dobry ginekolog w ToruniuZamieszkaliśmy w dość dużym domu na obrzeżach miasta, gdzie prowadzę swój prywatny gabinet. Wiele moich pacjentek cały czas do mnie przyjeżdża mimo odległości. Kiedy przyszła do mnie nowa pacjentka to była zachwycona z badań które jak uznała są bardzo szczegółowe i precyzyjne. Na koniec dodała, że cieszy się, że jest kolejny dobry ginekolog w Toruniu, któremu można zaufać. Wiem, że pacjentki zwracają uwagę na jakość badania. Chcą czuć się komfortowo i mieć pewność, że badanie zostało wykonane dokładnie. Od wizyty tamtej pacjentki zaczęło się u mnie pojawiać coraz więcej kobiet. Okazało się z czasem, że jestem polecany jako dobry ginekolog w Toruniu na jednym z portali internetowych. Z ciekawości zajrzałem na tę stronę i byłem dumny z siebie. Wszystkie opinie były pozytywne a każda pacjentka opuszczała mój gabinet zadowolona i spokojna o swoje zdrowie. Ta przeprowadzka w sumie to wyszła nam tylko na dobre. Żona jest zadowolona z pracy a ja mam prywatny gabinet i zarabiam lepsze pieniądze niż wcześniej w przychodni. Codziennie rejestruje się do mnie mnóstwo pacjentek i mam sporo pracy. Zatrudniłem nawet asystentkę, która przyjmuje zapisy na zabiegi i badania. Nie sądziłem, że aż tak dobrze mi będzie szło w nowym mieście.

W Toruniu mieszkamy już od ponad roku. Wspólnie zdecydowaliśmy, że zostajemy tutaj na stałe. Miasto nam się dość spodobało i dało mnóstwo możliwości zawodowych. Poza tym jest tutaj najpiękniejsza starówka jaką miałem okazję oglądać.