maszyny juki

Maszyny do szycia i własna kolekcja ubrań

Razem z siostrą postanowiłyśmy otworzyć swój butik. Kupiłyśmy maszyny domowe i nauczyłyśmy się je obsługiwać, by móc robić oryginalne rzeczy. Taka maszyna juki jest bardzo wygodna, i szybko nauczyłyśmy się pracy z nią.

Maszyny juki najlepsze dla początkujących

maszyny jukiNie jest jakaś problemowa. Nasza ciotka ma maszyny juki, i to na nich zaczęłyśmy naukę. One były trochę trudniejsze do ogarnięcia. No ale taka maszyna domowa, to nie to samo, co produkt do profesjonalnego tworzenia. Wymyśliłyśmy najpierw, od czego chcemy zacząć. Naszym planem było stworzenie własnej linii sukienek, na każdą okazję. Były to sukienki na wesele na początek. Później wpadłyśmy na pomysł, by zrobić i takie na wieczorne wyjścia. Różnią się trochę od tych na dyskoteki, bo są trochę dłuższe. Takich też mamy kilka. Ja chciałam koniecznie wprowadzić sukienki zwiewne, które idealnie nadawałyby się na plażę. Więc ja zajęłam się nimi, a siostra robiła projekty takich codziennych sukni. Były one proste w kroju, czasami tylko posiadały parę marszczeń, żeby nie były za nudne. Większość klientek uderza w klasykę. Ja też preferuję taki styl, ale zdarza mi się czasem zaszaleć. Jak mam możliwości, to w zależności od humoru, mogę sobie uszyć to na co akurat mam ochotę.

 

To bardzo wygodne, bo nie muszę chodzić po sklepach, tylko zrobię sobie wzór, i według niego powstaje moja wymarzona kreacja. Kobieta jest zmienną, dlatego jednego dnia wolę coś dłuższego, innego coś kusego. No ale do wyboru do koloru, i mogę sobie trochę poszaleć jak chcę. Siostra również lubi bawić się modą, więc się dogadujemy.