malowanie proszkowe

Mechanik i malowanie proszkowe

Dziś prawdziwych mechaników już nie ma można by powiedzieć. A dlatego ponieważ rzadko można spotkać mechanika, który zna się na każdej marce samochodu. I zna się zarówno na tych starych modelach jak i na nowych. Na ogół sprawa wygląda tak, że zaprowadzamy auto do mechanika a on niby największy fachowiec w mieście szuka przyczyny metodą prób i błędów.

Malowanie proszkowe – promocja

malowanie proszkoweOkazuje się, że przyczyna leżała oczywiście gdzie indziej. On szukając jej odkrył inne sprawy i chcąc czy nie chcąc samochód zamiast dwóch dni jakie były obiecywane spędza na warsztacie dwa tygodnie. Nie mówiąc już o kosztach, przecież szukając przyczyny awarii naprawił po drodze inne rzeczy i wymienił różne części. Nawet nie wiadomo czy było to niezbędne i konieczne. W każdym razie koszty przewyższają nasze najśmielsze oczekiwania o nerwach nie wspominając. Obiecujemy sobie wtedy, że już więcej do takiego fachowca samochodu nie zaprowadzimy. Jednak przy następnej awarii zaprowadzamy tam, bo boimy się że nowy mechanik naciągnie nas na jeszcze większe koszty a samochód jeszcze więcej czasu spędzi na warsztacie. I zamiast mieć zrobionej tylko uszczelki pod głowicą mamy zrobione inne rzeczy. A renowacja felg jak się okazuje była niby gratis. Także malowanie proszkowe zrobione było za pół ceny.

A piaskowanie to tylko niewielki odsetek wszystkich kosztów. No biorąc pod uwagę ostateczne wyliczenia jesteśmy załamani wysokością kosztów. Ale przynajmniej mechanik jest zadowolony. Myśli, że najlepiej na świecie wykonał swoją pracę. I przecież ile usterek jeszcze wyłapał.

Więcej w temacie można znaleźć na www.lakierniatecza.pl