Metoda przedłużania włosów dająca najbardziej naturalne efekty

 

Zapuszczanie włosów potrafi być procesem długim i męczącym, a także nierzadko wymagającym od nas cyklicznego wydawania dość sporej gotówki na kosmetyki mające na celu utrzymać nasze włosy w dobrej kondycji. Zarówno to, jak i właśnie fakt, że nierzadko na długie włosy trzeba czekać latami sprawia, że coraz więcej kobiet woli swoje włosy przedłużyć zwłaszcza, że obecne metody dają bardzo naturalne rezultaty.

Nowoczesne sposoby przedłużania włosów

przedłużanie włosów na taśmieDzięki temu, że pojawiła się moda na posiadanie długich włosów wraz z nią pojawiły się także nowe metody ich przedłużania. Nie każdej z nas chce się czekać, często nawet latami, aż włosy urosną do odpowiedniej długości, więc nie ma się czemu dziwić, że coraz więcej kobiet zaczęło decydować się na skorzystanie z usług przedłużania. Obecnie najpopularniejszą metodą jest trwałe przedłużanie włosów na taśmie które potrafi zagwarantować niespotykane wcześniej naturalne rezultaty. Metoda kanapkowa polega na tym, że do pasma naszych naturalnych włosów po obu stronach doklejana jest taśma z doczepami, co właśnie przypomina nieco taką kanapkę. Taśmy te są wąskie, cieniutkie i rozciągliwe, oraz praktycznie niewidoczne na włosach. Przykleja się je oczywiście u nasady, ale co najciekawsze – nie jest to jednorazowy sposób. Włosy te można podciągać u fryzjera i warto to robić co jakieś pół roku. Metoda kanapkowa jest bardzo szybką metodą, a co za tym idzie także nierzadko tańszą od innych sposobów na przedłużanie.

Warto również wspomnieć, że taśmy nie niszczą naszych włosów, ani w żaden sposób ich nie obciążają. Jest to zatem także najzdrowsza dla nich metoda przedłużania. Fakt, że taśmy są wręcz niezauważalne sprawia, że nasze przedłużone włosy możemy upinać w dowolne fryzury bez obawy, że łączenia będą widoczne. Czyni to zatem tę metodę najbardziej opłacalną ze wszystkich dostępnych, jakie dzisiaj mamy na rynku.