mezoterapia igłowa

Mezoterapia nadała nową twarz kuzynce

Moja bardzo bliska kuzynka jakiś czas temu brała ślub. Bardzo stresowała się tym wydarzeniem także ze względu na wygląd swojej cery. Po prostu odkąd pamiętam miała bardzo silny trądzik, który teraz gdy jest osobą dorosła pozostawił ślady na twarzy.

Mezoterapia pomaga na problemy skórne

mezoterapia igłowaWiadomo, że kuzynka nie chciała wyglądać dziwnie, aby ukryć problem pod tonami makijażu. W sumie mieszkała w szczecinie a tu rzeczywiście salon kosmetyczny znajdował się praktycznie na każdym kroku. Wiadomo jednak, że nie można pójść do pierwszego lepszego salonu kosmetycznego i zrobić jakieś spektakularne zabiegi. Kuzynka oszczędziła dosyć pieniędzy by skorzystać z usług najlepszych specjalistów. W sumie moja depilacja laserowa łydek była zrobiona w tym właśnie salonie i muszę przyznać, że jakość usług jest na najwyższym poziomie. W sumie kuzynka zaczęła chodzić na zabiegi już rok przed ślubem, wiedziała bowiem, że na efekty trzeba będzie poczekać.
Najpierw mikrodermabrazja przeprowadzona przez chyba najlepszą kosmetyczkę w mieście. Ta kosmetyczka miała skończonych tyle specjalistycznych kursów, że znała się na zabiegach na twarz jak mało kto. W sumie musiała odbyć bardzo dużo takich zabiegów by przyniosły jakiś rezultat. Nawet kosmetyczka nie była w stanie określić na początku ile zabiegów będzie potrzebnych gdyż pierwszy raz spotkała się z tak głębokimi bliznami. Okazało się, że było piętnaście zabiegów. Oczywiście każdy dość sporo kosztował, ale kuzynka stwierdziła, że było warto. Teraz była tania mezoterapia w Szczecinie metodą igłową wykonywana.

Miała ona na celu pobudzić włókna kolagenowe do odbudowy skóry. Na początku skóra była bardzo czerwona i ciężko było powiedzieć czy kuzynka wygląda lepiej. Jednak po paru tygodniach widać było diametralna różnicę. Stwierdziłam, że kuzynka ma nową twarz.