Moc śmiesznych prezentów na urodziny

 

Urodziny to dla mnie najważniejszy, osobisty dzień. Oczywiście wyłączając poszczególne wydarzenia, które następują w ciągu naszego życia jak np. ślub. W każdym razie urodziny cenię bardziej niż imieniny czując, że to właśnie dzień urodzin jest tym, w którym czuję się wyjątkowo. Są czymś, co dotyczy mojego życia ze względu na jego początek na tym świecie. 

Ofiaruj śmieszny, urodzinowy prezent swoim bliskim

śmieszne prezenty na urodzinyRobienie sobie prezentów przywołuje nam czasy dzieciństwa. Czasy beztroskie, w których wierzyliśmy w Św. Mikołaja i wysyłaliśmy do niego listy z prośbą o przyniesienie wymarzonych prezentów. W „dorosłym” życiu prawda okazała się nieco inna i brutalnie zniszczyła dziecięce wierzenia. To nie Mikołaj, Gwiazdor, czy Dziadek Mróz przynoszą prezenty, a dorośli, którzy pragną, by dzieci jak najdłużej wierzyły w tę piękną legendę. Ludzie obdarowują się prezentami nie tylko z okazji Bożego Narodzenia. Urodziny są równie dobrym powodem do obdarowania bliskich prezentami.  Można komuś ofiarować coś praktycznego, coś osobistego, kobiety lubią biżuterię i kosmetyki. Mężczyźnie prezent kupuje się chyba prościej, może to być nowa gra na konsolę lub butelka dobrego alkoholu. Ale czy prezenty na urodziny muszą być poważne? Ludzie młodzi, często z okazji osiemnastych urodzin, kupują swoim znajomym śmieszne prezenty na urodziny. Z pewnością taki gadżet ofiarowany jubilatowi rozluźni atmosferę podczas imprezy urodzinowej i da niezapomniane wspomnienia.

Każdy z nas ma inne poczucie humoru, dlatego ofiarowując śmieszny prezent na urodziny osobie której nie znamy zbyt dobrze, może okazać się porażką, ponieważ ktoś może się poczuć urażony. Śmieszne prezenty na urodziny są świetnym pomysłem na uczczenie urodzin swojego dobrego kumpla, brata, siostry czy kuzyna.