Modna i stylowa koronkowa sukienka

Co prawda nie interesuję się zbytnio modą i wolę ubierać się w swoim własnym stylu, który łączy elementy kobiecości z niewinnym dziewczęcym wdziękiem. Od czasu do czasu jednak w trendach pojawiają się ciuchy, które idealnie pasują do mojego stylu, jak właśnie koronkowe sukienki.

Wspaniała i stylowa sukienka koronkowa!

stylowe sukienki koronkowe z krótkim rękawemNa punkcie koronek miałam fioła już od dłuższego czasu, jednak wówczas tego typu ubrania nie były zbyt modne i także ciężko było je dostać. Pozostawało mi wtedy jedynie przerabianie ciuchów dostępnych w sklepach. Jakiś okres temu jednak koronka znów zawitała na salony, co bardzo mnie ucieszyło, więc postanowiłam przejść się po sklepach i poszukać czegoś dla siebie. Moje łowy nie zajęły mi dużo czasu, bowiem już w pierwszym odwiedzonym przeze mnie sklepie odnalazłam przepiękne stylowe sukienki koronkowe z krótkim rękawem. Występowały one  w naprawdę wielu rozmiarach i co lepsze- kolorach! Spotkałam wersję granatową, czarną, czerwoną, a nawet żółtą i zieloną, jednak najbardziej spodobała mi się biała sukienka koronkowa. Jak powszechna wiadomo kolor biały jest kolorem uniwersalnym i pasującym dosłownie na każdą okazję, a w dodatku łączy ze sobą elementy elegancji, kobiecości i właśnie dziewczęcy wdzięk. Sukienka wyglądała naprawdę niewinnie i uroczo, a jednocześnie zmysłowo i choć trudno sobie wyobrazić takie połączenie, to właśnie w taki sposób mi się skojarzyła. Podczas przymiarki okazało się, że koronka jest elastyczna i idealnie dopasowuje się do sylwetki, więc od razu postanowiłam ją zakupić.

Nie zliczę ile razy miałam tę sukienkę na sobie, bowiem ubierałam ją niemalże wszędzie. Zarówno na eleganckie wernisaże mojej mamy, jak i na wieczorne wyjścia z chłopakiem, czy chociażby z koleżankami na miasto za dnia. Sukienka okazała się naprawdę uniwersalna i pasująca na każdy moment, a co więcej także świetnej jakości, ponieważ pomimo tego, że wielokrotnie była prana, koronka nie zniszczyła się, a sukienka wciąż wygląda, jak nowa!