Modne śpioszki niemowlęce

Okres niemowlęcy trwa bardzo krótko, w porównaniu do całego życia, bo zaledwie jedenaście miesięcy. W tym czasie są całkowicie zależne od swoich rodziców, którzy muszą zadbać o ich wszystkie potrzeby. Na pewno jedną z pierwszych rzeczy jest zakup ubranek.

Jakie ubranka kupić niemowlakowi?

stylowe śpiochy niemowlęce 56Kompletowanie ubranek dla dziecka przeważnie nie jest kłopotem, tym bardziej, że ich wybór jest ogromny. Dla najmłodszych są to przeważnie body, które pasują do każdej okazji i na każdego maluszka, a do tego są tanie. Poza nimi przydatne są rampersy na lato, spodenki z podwyższonym stanek, półśpioszki, a także stylowe śpiochy niemowlęce 56. W sklepach z artykułami dla niemowląt znajdziemy najróżniejsze ubranka w rozmiarze od pięćdziesiąt sześć do nawet dziewięćdziesiąt osiem. Oczywiście bywają jeszcze mniejsze rozmiary, jak na przykład pięćdziesiąt, ale są one często zarezerwowane dla wcześniaków. Wybór rozmiaru powinno się dopasowywać do indywidualnej długości ciała niemowlaka, ponieważ powinno ono być większe o maksymalnie dwa – trzy centymetry, gdyż tyle miejsca potrzeba na pieluszkę. Z praktycznego punktu widzenia, na pewno każde dziecko powinno mieć body, dres i śpioszki, które są niezastąpione do spania. Jest to pajacyk rozpinany na środku na zamek lub na zatrzaski, który stanowi całościowe ubranko. Co istotne, śpioszki mają zabudowane stópki, zatem maluch nie zmarznie, kiedy w trakcie snu się odkryje, a to bardzo często ma miejsce. Jest to praktyczne ubranie, które pozwala na szybką zmianę pieluszki.

Co do ilości ubranek, to z powodzeniem wystarczy kupić niemowlęciu po kilka sztuk odzieży z każdego rodzaju, aby zawsze miało czysty komplet na zmianę. Śpioszki nie są drogie, gdyż można je kupić już za niecałe dwadzieścia kilka złotych.