Musiałam wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne

Kilka tygodni temu złamałam nogę oraz połamałam miednicę. Niefortunnie przewróciłam się na oblodzonej powierzchni. Po kilku tygodniach w szpitalu wreszcie mogłam wrócić do domu. Lekarz postanowił jednak warunek. Muszę mieć w mieszkaniu specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne, ponieważ kości jeszcze się nie zrosły i nie mogę chodzić, ani leżeć na niedopasowanym łóżku.

Wypożyczyłam bardzo dobre łóżko rehabilitacyjne

polecana wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych w świeciuWiedziałam, że nie opłaca mi się kupować takiego łóżka, ponieważ miałam z niego korzystać tylko przez dwa miesiące. Doszłam więc do wniosku, że najlepiej będzie taki sprzęt wypożyczyć. Moja przyjaciółka poleciła mi nawet bardzo dobre miejsce, gdzie można było taki sprzęt znaleźć. Była to polecana wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych w Świeciu. Mieli tam bardzo duży wybór łóżek, dostępnych „od ręki” w niezwykle niskich, przystępnych cenach. Zapoznałam się z ich ofertą podaną na stronie internetowej. Bez problemu znalazłam odpowiednie łóżko, które spełniało wszystkie moje wymagania. To co było dla mnie najważniejsze to fakt, że posiadało ono automatyczne sterowanie i zabezpieczenie przed wypadnięciem z łóżka. Mogłam się na nim nawet delikatnie podnosić, dzięki czemu mogłabym samodzielnie jeść nie nadwyrężając złamanej nogi i miednicy. Miało ono specjalistyczny materac przeciwodleżynowy. Zdecydowałam się go wynająć.

Dużą zaletą tej wypożyczalni był fakt, że dostarczali oni sprzęt pod wskazany adres i nie pobierali za to żadnej dodatkowej opłaty. Wypożyczalnia ta mieściła się w centrum Świecia i miała bardzo dobre opinie poprzednich klientów. Wiele osób wspominało, że posiadają oni solidne, specjalistyczne łóżka, które są w bardzo dobrym stanie i nic się z nimi nie dzieje. Po każdym kliencie są one bowiem poddawane dezynfekcji.