Najtańsze noclegi w Zielonej Górze

Powoli kończy się pierwszy semestr nauki w tym roku szkolnym. Zawsze w tym okresie wraz z rodzicami wybieramy kierunek wycieczki klasowej. Co roku w okresie maja albo czerwca staramy się wyjeżdżać, by dzieci poznały trochę nowych miejsc, mogły się lepiej zgrać jako klasa, a co najważniejsze, żeby mogli się odstresować po dziesięciu miesiącach nauki.

Urokliwe zielonogórskie kwatery w dobrej cenie

tanie nocowanie w zielonej górzeJako że mamy do czynienia z klasą podstawową to chcieliśmy zwiedzić coś w najbliższej okolicy. Największym miastem, które jest w naszym województwie, jest Zielona Góra. Po rozeznaniu się wśród rodziców, okazało się, że wiele dzieci nie było w stolicy naszego województwa, a przecież jest to istotne miasto na mapie naszego rejonu. Dodatkowo ma bogatą kulturę i dużo atrakcji turystycznych, więc dzieciom na pewno nie będzie się nudziło. Znalazłam ofertę w internecie gdzie reklamowano tanie nocowanie w Zielonej Górze. Wyjazd miał być na trzy dni i zależało mi, aby całość była w niskiej cenie. Chodziło o to, żeby każdego rodzica na taki wyjazd było stać. Kiedy miałam do czynienia ze starczymi dziećmi i jeździliśmy dużo dalej, często okazywało się, że spora część klasy nie jechała, bo po prostu koszty były za wysokie. Od tamtej pory wolimy jechać bliżej, ale żeby każdy miał taką możliwość. Wiadomo, że podczas takiego wyjazdu nawiązuje się bliższe relacje między rówieśnikami, często pierwsze głębsze przyjaźnie właśnie zapoczątkowywane zostają na takich kilku dniowych wyjazdach. Później, kiedy okazuje się, że ktoś nie może jechać, jest odosobniony, gorzej adaptuje się w grupie.

A wiadomo, że najgorsze jest poczucie bycia innym sortem. Dlatego cieszę się, że udało się znaleźć tanie noclegi i to w fajnej okolicy i naprawę dobrych warunkach.