Narzędzia SAP dla firm

 

Moja firma rozrastała się praktycznie codziennie i wiedziałem, że warto będzie postawić na rozwój w ramach jej struktur. Rozmawiałem dzisiaj z szefem i ten powiedział mi, że jak tylko szybko ogarnę jak działają nasze nowe systemy SAP, które właśnie są wdrażane, to mam szansę na awans. Wtedy ja będę przeprowadzał szkolenie dla nowych pracowników, którzy nie będą jeszcze umieli się nim posługiwać.

Pierwsze uruchomienie programu SAP HCM

narzędzie sap hcmSAP HCM na pewno bardzo się przydaje w bardzo rozbudowanych firmach, które mają połączone kilka działów ze sobą i faktycznie wszystko musi działać razem, spójnie. Kiedyś wydawało się, że praca musi być trudna i skomplikowana. Teraz na pewno jak pracownicy patrzą na ogrom funkcji, jakie takie oprogramowanie posiada to również jest zainteresowana wyborem odpowiednich szkoleń, które pomogą im przyswoić potrzebną wiedzę na start. Mówiąc szczerze byłem zmotywowany, aby dowiedzieć się jak działa narzędzie sap hcm i to dowiedzieć się jak najszybciej. W końcu jak chciałem awansować to faktycznie musiałem dowiedzieć się o każdej funkcji w tym programie i wiedzieć, jak działa. Zawsze będę powtarzał, że awans nie bierze się z niczego i faktycznie wychodząc z takiego założenia chciałem nie dość, że nauczyć się posługiwać programem, to jeszcze nauczać inne osoby, które na przykład dopiero co się u nas zatrudniły. Decydując się na konkretny model programu szef wiedział co robi.

Jeśli zastanawiacie się nad tym, czy wybór oprogramowania jest faktycznie tak trudny to pomyślcie sobie, że na rynku jest dwóch, czy trzech najbardziej poważnych dostawców programów, którzy oferują także bezpłatny czas użytkowania oprogramowania, abyście mogli sprawdzić, czy wam odpowiada. W większości przypadków tak właśnie wygląda zamawianie oprogramowania.