Nowatorskie i wygodne rolety

Na atrakcyjną aranżację składa się mnóstwo elementów – jeżeli będą starannie dobrane, to właściciele zyskają na pewno wysoki komfort i udany efekt wizualny. Naprzeciw rozmaitym oczekiwaniom klientów wychodzą sklepy z wyposażeniem wnętrz.

Niezawodne rolety w różnych kolorach

rolety ząbkiFunkcjonalne pomieszczenia to nie tylko meble, ale też wszystkie pozostałe elementy, które odpowiadają za codzienny komfort użytkowania. Znakomitym przykładem mogą być nowoczesne przesłony okienne, które zapewniają odpowiednią ilość światła w domowych wnętrzach. Oryginalne rolety Ząbki oferują w różnych stylach i wariantach kolorystycznych. W stylowych aranżacjach bardzo ciekawie prezentują się rolety rzymskie, które ze względu na efektowne ułożenie tkaniny wyróżniają się na tle innych rolet. Dla miłośników tradycyjnych rozwiązań polecane są rolety wolnowiszące oraz rolety w kasecie – jeden i drugi rodzaj także dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej i w różnych wymiarach. Dla osób poszukujących bardziej nowoczesnych rozwiązań idealne mogą się okazać rolety plisowane, o „harmonijkowej” konstrukcji. Nowatorskie plisy mają tę przewagę, że materiał może być wykorzystany do przesłonięcia okna zarówno od góry okna, jak i od dołu. W wielu pomieszczeniach, szczególnie tych mocno nasłonecznionych rewelacyjnie sprawdzają się rolety dzień noc, które na dodatek wyróżniają się nieszablonowym designem. Dzięki takim projektom szybko można zauważyć, że wystrój okna bardzo często uatrakcyjnia całe pomieszczenie. 

Efektowne i niezwykle praktyczne rolety mogą być zastosowane niemal w każdym pomieszczeniu. Takie przesłony okienne można włączyć do wyposażenia pokoju dziennego, sypialni, kuchni oraz jadalni. Szeroki wybór wzorów i kolorów tkanin umożliwia idealne dopasowanie do każdego wnętrza.