Oryginalne sufitowe oświetlenia w łazienkach

Na weekend wybrałam się do znajomych, których poznałam na studiach. Od tych czasów minęło już pięć lat, ale utrzymujemy kontakt. Znajomi niedawno kupili nowe mieszkanie, więc postanowiliśmy połączyć mój urlop i ich parapetówkę. Uwielbiam nowe wnętrza. Kiedy do nich przyjechałam nie mogłam się napatrzeć w jakim pięknym stylu urządzili mieszkanie. Najbardziej w pamięci zapadła mi łazienka i jej oświetlenie.

Sklepy oferujące sufitowe oświetlenia do łazienek

oświetlenie łazienkowe sufitoweMieszkanie było w nowoczesnym stylu. Minimalistyczne wzory, ale do tego oryginalne dodatki powodowały, że wnętrze ich mieszkania było przytulne. Oświetlenie łazienkowe sufitowe, które zastosowali, spowodowało, że nieduża przestrzeń w łazience optycznie została powiększona. Nie wiem, czy to zasługa miejsca umieszczenia oświetlenia, które idealnie odbijało się w lustrze, co powodowało odczucie głębi w łazience. Przyznam, że wrażenie było takie duże, że jak wróciłam do swojego mieszkania, zaczęłam rozmyślać, czy mogę zastosować takie rozwiązanie. O zdanie zapytałam brata, który specjalizuje się w architekturze wnętrz. Przyznał mi rację, że oświetlenie sufitowe u mnie w łazience może zdać test. Wiem, że moja łazienka nawet w połowie nie jest tak ładna, jak nowo wybudowana łazienka znajomych, ale chciałam chociaż oświetleniem coś w niej odnowić.

Przeszukałam chyba połowę internetu w poszukiwaniu podobnego oświetlenia jak to, które mają znajomi. W momencie, gdy już chciałam się poddać udało trafić się na te jedyne. Był to dokładnie ten model i firma, którą widziałam. Od razu dokonałam zamówienia. Teraz pozostało mi czekać, aż przesyłka do mnie dojdzie, a fachowcy dokonają montażu. Bardzo się cieszę. Z tego wyboru i już nie mogę się doczekać, kiedy moja łazienka odżyje na nowo.