Piękna stylizacja z wykorzystaniem długiej szyfonowej spódnicy

Z zawodu jestem fotografem. Jest to dodatkowe zajęcie poza pracą w biurze. Specjalizuję się w sesjach ślubnych, plenerowych oraz lifestylowych. Przyznam, że sesje w plenerze są moimi ulubionymi. Przyjemnie się pracuje w otoczeniu natury. Dzięki naturalnemu światłu każdy model lub modelka wyglądają na zdjęciach naturalnie i subtelnie.

Modelki w pięknych długich szyfonowych spódnicach

piękna długa szyfonowa spódnicaOprócz dobrego sprzętu i humoru staram się na sesjach zapewniać rekwizyty. Jeśli jest to sesja dziecięca to mam przy sobie zabawki dla chłopców lub dziewczynek. W swoich dodatkach mam różne stroje dla niemowląt, a także kilka propozycji stylizacji dla mam. Moim ulubionym wyborem jest piękna długa szyfonowa spódnica. Zamówiłam ją w pewnym butiku. Od razu kiedy ją zobaczyłam za sklepową szybą wiedziałam, że muszę ją kupić do sesji. Przyznam, że dzięki cudownemu kolorowi i materiałowi na zdjęciach wygląda fenomenalnie. Moje klientki same wybierają ją do sesji. Tak naprawdę każda kobieta wygląda w niej przepięknie. Bez względu na wiek czy rozmiar. Ostatnio szukałam podobnej propozycji dla dziewczynek, aby dopasować ją do stylizacji mama i córka. Wiem, że taki duet zrobiłby furorę. Często na prywatnym koncie w mediach społecznościowych dostaję wiadomości, gdzie została kupiona lub zamówiona owa spódnica. Z przyjemnością przekierowuję ich do sklepu, w którym ją kupiłam, bo jest ona warta każdej ceny.

Jako, że zbliża się sezon wiosenny, to już mam upatrzone inne kolory szyfonowych spódnic. Zrobię zamówienie na kilka kolorów tak, by każda z modelek mogła wybrać odpowiednią dla siebie. Na wiosnę dużo mam sesji ciążowych i noworodkowych, a długie spódnice idealnie ukrywają jakieś dodatkowe kilogramy po ciąży, a długość do kostek optycznie wydłuża nogi.