Piękna sukienka do chrztu dla córki

Miałam dwóch synów i ucieszyłam się, że teraz urodziłam dziewczynkę. Mój mąż był także zadowolony. Nie miałam dla niej ubrań po synach i wszystko musiałam kupować od podstaw. Ubrania kupowałam w internecie, gdyż tam były o wiele niższe ceny a jakość tak samo dobra.

Używana sukienka do chrztu w idealnym stanie 

sukienki do chrztuZbliżał się termin chrztu mojej pociechy i chciałam, żeby była ubrana w piękną sukienkę. Na moim osiedlu był sklep, w którym dostępne były sukienki do chrztu, ale nie zdecydowałam się na kupno nowej. Potrzebowałam jej na jeden raz i uznałam, że nie będę wydawała na to tak dużych pieniędzy. Postanowiłam znaleźć jakąś używaną sukienkę do chrztu, bo na pewno jakaś matka wystawiła taką na sprzedaż w internecie. Zalogowałam się do portalu społecznościowego, z którego korzystałam regularnie i w grupie, do której należałam umieściłam ogłoszenie. Napisałam tam, że poszukuję sukienki na chrzest córki w niskiej cenie. Odezwało się do mnie kilka osób i przesłały mi zdjęcia sukienek do chrztu wraz z cenami. Mogłam kupić używaną sukienkę dla córki w doskonałym stanie i zapłacić o połowę mniej jak za nową. Zdecydowałam się odkupić sukienkę od kobiety, która mieszkała blisko mnie. Umówiłam się z nią na spotkanie, ponieważ chciałam zobaczyć jeszcze tę sukienkę. Wyglądała jak nowa i byłam pewna, że moja córka w czasie chrztu będzie wyglądała pięknie. Gratis dostałam jeszcze dodatki od tej kobiety i byłam zadowolona, że udało mi się to wszystko załatwić tak szybko.

Wynajęłam salę w restauracji, ponieważ chrzcinach wszystkich gości zaprosiłam na obiad. Moja córka przez cały czas była grzeczna i spała. Impreza w lokalu była udana i goście najedli się do syta. Za pieniądze zebrane od gości kupiłam córce zabawki i umeblowałam jej pokój.