Polecane autka i motory dla dzieci

Dzieci bardzo często marzą o elektrycznym pojeździe. Nie tylko chłopcy, ale także dziewczynki chcą dostać od swoich rodziców lub dziadków fajne autko lub motor na akumulator. Na szczęście w dobrze wyposażonych sklepach z zabawkami mamy bardzo duży wybór tego typu jeździków z akumulatorem. Wszystko oczywiście zależy od naszych możliwości finansowych.

Wyposażenie elektrycznych autek

jeździk na akumulatorFajny jeździk na akumulator to koszt koło 500 złotych. Oczywiście cena zależy od jego wyposażenia. Bez wątpienia każde autko elektryczne musi być wyposażone w silnik oraz dwa akumulatory, które w pełni naładowane potrafią utrzymać pojazd w ruchu nawet do 2 h. Jest to czas w zupełności wystarczający na zabawę dla dziecka w wieku trzech lat. To właśnie na ten wiek zazwyczaj przeznaczone są elektryczne samochody i motory. Ponadto każdy jeździk lub autko musi być wyposażone w otwierane drzwi dzięki czemu  wsiadanie i wysiadanie jest znacznie łatwiejsze. Większość z tego typu pojazdu ma także klakson, światła ledowe z przodu oraz wbudowane melodie. Niektóre posiadają grube i mocne oraz bardzo wytrzymałe koła wykonane z pianki Eva. Zazwyczaj średnica takich kół to 10 cm. Ponadto większość z nich ma także mały schowek np. pod siedzeniem, do którego dziecko może schować swoje ulubione zabawki.

Zakupy autka na akumulator dla dziecka nie jest małym wydatkiem. Zazwyczaj rodzice kupują takie droższe prezenty z okazji urodzin, dnia dziecka lub Świąt Bożego Narodzenia. Bez wątpienia jeździk lub motor na akumulator kupimy w dobrze zaopatrzonych sklepach z zabawkami lub w sprzedaży internetowej. Oczywiście użytkowanie takiego pojazdu musi odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej. Mimo tego, że dziecko nie osiąga dużych prędkości należy zakładać mu kask ochronny na głowę.