Poszukiwania kanw z nadrukiem

Od dłuższego czasu zajmuje sią haftowaniem. Jednakże, nie idzie mi to tak dobrze jakbym chciała. Wciąż miałam problemy z liczeniem oczek, a także równym haftowaniem krzyżyków. Rozmawiałam ostatnio na ten temat z moją przyjaciółką, która również ma takie hobby. Poleciła mi ona, żebym na razie korzystała z kanw z nadrukiem, a z pewnością będzie mi łatwiej.

Zdecydowałam się na kupno kanw z nadrukiem

kanwy z nadrukiemDowiedziałam się od niej, że takie rozwiązanie powinno być dla mnie o wiele łatwiejsze. Przede wszystkim nie będę musiała liczyć oczek ani skupiać się na wykonywaniu prostych krzyżyków, ponieważ będę mogła wypełniać tylko muliną odpowiednie oczka w kanwie, które będą już pomalowany na odpowiedni kolor. Zazwyczaj pomalowane są one na konkretny odcień nici, które są ponumerowane dlatego bez trudu znajdę taki kolor, jakiego powinnam użyć do wykonania danego obrazu. Przyznała ona również, że kanwy z nadrukiem to świetne rozwiązanie, niezwykle praktyczne i wygodne z którego korzystają także doskonałe i zaawansowane w technice haftowania i wyszywania hafciarki. Postanowiłam spróbować tego rozwiązania i jak się już wkrótce okazało okazało się to prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Bez problemu dostałam taki produkt w lokalnej pasmanterii i od razu go zakupiłam, ponieważ kanwy są niezwykle tanie. Można je dostać w wielu różnych wariantach dotyczących wielkości oczek, a także w wielu wzorach.

Jeszcze tego samego dnia zaczęłam swoją przygodę z haftowaniem na kanwie z nadrukiem. Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona. Faktycznie haftowało mi się o wiele sprawniej i wygodniej. Moje obrazy wychodziły dużo ładniej niż się spodziewałam. Sam nadruk bez problemu spierał się w praniu po wyszyciu, a pranie nie działało negatywnie na jakość muliny.