Przed Nami rodzinny wyjazd do Murzasichle

W tym roku podobnie jak i w latach poprzednich organizujemy sobie z pracy wyjazd w góry wraz z rodzinami. To taki wyjazd trochę pracowniczy a trochę rodzinny. Mamy to szczęście, że pracujemy od wielu lat w jednym składzie osobowym i doskonale znamy się zarówno my jak i nasze rodziny. W tegoroczne lato wybieramy się do Murzasichle na prawdziwie luksusowy wypoczynek.

Duży basen był naszym głównym kryterium

polecane noclegi z basenem w MurzasichluO ile w poprzednich latach nasze wyjazdy można by określić jako niskobudżetowe i bardzo ekonomiczne o tyle w tym roku postawiliśmy na naprawdę wysoki poziom. Wybieramy się na dużej, bo aż na cztery dni. Dla wielu rodzin będzie to ze względów finansowych jedyny urlop w tym roku i dlatego postanowiliśmy, że nie będziemy sobie żałować na komfort i luksus. Głównym naszym kryterium w wyborze miejsc noclegowych był dostęp do dużego i przestronnego basenu. Na szczęście szybko znaleźliśmy polecane noclegi z basenem w Murzasichlu i dlatego właśnie w tym roku jedziemy właśnie tam. Będziemy mieć dość nietypowy nocleg, ponieważ wynajęliśmy sobie gigantyczną willę z basenem i strefą SPA. Jedzenie będziemy sobie przygotowywać sami we wspólnej kuchni i to chyba całkiem fajny pomysł, bo jeszcze bardziej się ze sobą zintegrujemy. A już na pewno będziemy musieli świetnie się dogadywać mieszkając wszyscy pod jednym dachem przez kilka dni. Na całe szczęście nigdy nie mieliśmy problemów ze znalezieniem wspólnego języka.

Dla mojej trzyosobowej rodzinki ten wyjazd będzie jedynym tegorocznym urlopem. Bardzo cieszymy się na myśl o tych kilku dniach luksusowego odpoczynku. Wraz z synem nie możemy się już doczekać kąpieli w basenie a żona już od dawna marzy o wypoczynku w SPA. Na tym wyjedzie każdy znajdzie coś dla siebie i na pewno nikt nie będzie się nudził.