Przed ślubem nie zapomnij o fotografie

Tego na pewno chcielibyście uniknąć. Wyobraźcie sobie – za kilka lat wspominacie dzień swojego ślubu. Rozmowa, urywki pewnych zdarzeń i słów, odszukane w pamięci, ale wzroku nie ma na czym zawiesić. Dlaczego? Ktoś wtedy zapomniał albo nie chciał wizyty fotografa na ślubie i weselu.

Warto zatrudnić ślubnego fotografa

fotografia ślubnaNiestety, w takiej sytuacji nie ma jak wrócić do pewnych sytuacji, przypomnieć sobie, jak wyglądali goście i dekoracje. Jedyne fotograficzne pamiątki, jakie macie, to zdjęcia wykonane smartfonem. Czyli tak naprawdę niewiele – zamazane kadry, zasłonięte osoby, w tym także wy, czyli najważniejsze osoby w tym dniu. Jak tego uniknąć? Podczas planowania wesela wystarczy poświęcić kilka chwil i trochę gotówki, to oczywiste, na znalezienie i zatrudnienie profesjonalnego fotografa. Trzeba przyznać, że fotografia ślubna to dziś prawdziwa sztuka. Nikt nie zrobi tak pięknego zdjęcia, jak fachowiec, który ma doświadczenie, wie, jak uchwycić najważniejsze momenty, gdzie i jak się ustawić, by złapać jak najciekawszy kadr. To właśnie takie, niepozowane fotki bywają najlepsze. To one są najbardziej naturalne i to one mogą najczęściej wywołać lawinę wspomnień. Pamiętasz, dlaczego oni się uśmiechali, a dlaczego on tak wysoko zawinął mankiet koszuli, a po co schował jej kwiatek do kieszeni – takie pytania i inne mogą zostać wywołane przez zdjęcia wykonane podczas wesela.

Właśnie dlatego fotografia ślubna to coś, o czym nie powinniście zapominać podczas organizowania uroczystości. Wybór specjalistów jest ogromny, zakres ich pracy również. Ważna rada dla narzeczonych – pamiętajcie, by o wolne terminy pytać wcześnie. Grafik fotografów bardzo szybko się bowiem zapełnia. Dlatego już po ustaleniu daty ślubu powinniście rozpocząć szukanie osoby, która zrobi wam fotki.