radio hitachi ur18dsl

Radio idealne na plac budowy lub do warsztatu

Są osoby, które nie wyobrażają sobie pracy bez muzyki w tle. Z drugiej strony w wielu zawodach słuchanie muzyki w trakcie pracy jest bardzo utrudnione. Wynika to przede wszystkim z faktu, że w takich warsztatach czy zakładach przemysłowych jest zazwyczaj bardzo głośno i brudno.

Tuner radia wyposażony w specjalną antenę

radio hitachi ur18dslNa szczęście powstały zupełnie nowe rozwiązania, dzięki którym możliwe jest przeniesienie muzyki do pracy. Wystarczy zastosować tutaj radio wyprodukowane przez markę Hitachi. Jest to radio, które zostało przystosowane do bardzo trudnych warunków, jakie panują w niektórych miejscach pracy. Takie radio przyda się zwłaszcza na placach budowy oraz w głośnych warsztatach. Warto wspomnieć też o tym, jak wygląda obudowa takiego radia. Nie jest to obudowa lekka i wykonana z plastiku. Przeciwnie – jest to obudowa specjalnie wzmocniona, dzięki której nie dojdzie do uszkodzeń mechanicznych w trakcie pracy. Takie radio hitachi ur18dsl jest odporne nie tylko na uszkodzenia mechaniczne. Okazuje się, że radio jest także odporne na pył i inne zabrudzenia występujące w miejscu pracy. Jednak dla pracownika najważniejsza jest oczywiście jakość dźwięku, który wydobywa się z urządzenia. Otóż w radiu marki Hitachi znajdują się dwa wysokiej jakości głośniki. Są to głośniki, które pozwalają na emisję najlepszego dźwięku. Radio nie emituje żadnych szumów czy zakłóceń. Dźwięk jest czysty i można się nim zachwycać w każdym zakładzie czy warsztacie.

Tuner radia Hitachi został dodatkowo wzbogacony o specjalną antenę. Jest to bardzo ważny element, dzięki któremu radio jest w stanie odbierać tylko wysokiej jakości dźwięki. Koszty takiego radia wcale nie są wygórowane. Okazuje się, że radio można kupić nawet przez internet. Cena za takie urządzenie oscyluje zazwyczaj koło 500 zł.