Razem z siostrą kupujemy włoskie ubrania

Za jakiś czas ma się odbyć wesele mojej kuzynki. Postanowiłam umówić się razem z siostrą by iść na zakupy i kupić sobie coś eleganckiego na to wesele. Moja siostra mieszka w małym miasteczku i dlatego też gdy chce zrobić jakieś większe zakupy to przyjeżdża do mnie i wtedy jeździmy po galeriach handlowych.

Zakup eleganckich ubrań na wesele

eleganckie włoskie ubrania damskieW sumie to chyba tylko z siostrą robię takie duże zakupy. Tym razem miałyśmy kupić jakieś ładne sukienki no i może coś więcej. Na wesele to musi być coś naprawdę eleganckiego. Zresztą jest to wesele mojej naprawdę bliskiej kuzynki i dlatego też naprawdę zależy mi na tym żeby ładnie wyglądać na tej uroczystości. Powiedziałam siostrze, że wiem gdzie są eleganckie włoskie ubrania damskie bo z tego co wiem to właśnie tam mają naprawdę ładne sukienki. I w sumie od tego sklepu zaczęłyśmy nasze poszukiwania. Jednak w tym sklepie okazało się, że jest tak duży wybór sukienek, że tak naprawdę nie musimy chodzić już nigdzie indziej. Te sukienki były tak wyjątkowe, że byłam praktycznie pewna tego, że na pewno nigdzie nie dostaniemy ładniejszych. Z siostrą brałyśmy tylko po kilka sukienek do przymierzalni i przymierzałyśmy po kolei. Nie mogłyśmy się zdecydować, która sukienka będzie najładniejsza. I tak doszłyśmy do wniosku, że musimy kupić sobie po dwie sukienki bo inaczej być nie może. W sumie ta druga sukienka może przydać się przecież na poprawiny, na których także trzeba przecież dobrze wyglądać.

Także w sklepie tym z włoską odzieżą kupiłyśmy po dwie sukienki. W domu jeszcze raz je przymierzałyśmy i praktycznie do końca nie mogłyśmy zdecydować, która sukienka będzie na wesele a która na poprawiny. W sumie ostatecznie zdecydowały buty. Czyli wygodniejsze buty pasowały po prostu do sukienki na wesele. A mniej wygodne do tej na poprawiny.