Rejs jachtem pomysłem na wakacje

Razem z moją rodziną co roku organizujemy wakacje w innych miejscach świata. Z racji tego, że znudził nam się już ciągły pobyt w hotelach dbamy o to, aby wyjazdy te były oryginalne i jak najbardziej atrakcyjne. Z racji tego, że mamy dwójką dzieci, które jeszcze nie przekroczyły wielu dziesięciu lat, musimy wykazać się za każdym razem sporą kreatywnością.

Atrakcyjne wakacje na rejsie w Chorwacji

rodzinne rejsy w ChorwacjiNasze rodzinne wakacje co roku są coraz bardziej atrakcyjne. Chcemy z mężem pokazać dzieciom jak najwięcej świata i różnorodnych atrakcji. Kilka lat wstecz odpoczywaliśmy w rozmaitych hotelach, jednak na ten moment nam się taka forma wypoczynku chwilowo znudziła. Szukamy zawsze czegoś bardziej kreatywnego. W tym roku na przykład przypadły nam do gustu rodzinne rejsy w Chorwacji, o których wspomniał nam nasz znajomy. Dziesięć dni pływania na wynajętym jachcie po malowniczych okolicach, gdzie za każdym razem nocuje się w innym porcie- brzmi to naprawdę atrakcyjnie. Tym bardziej, że w ofercie takiego rejsu przewidzianych jest mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych. Naszą rodzinę najbardziej zainteresowały lekcje nurkowania, które są w cenie całej wycieczki. Zawsze chciałam nurkować, jednak nigdy nie było okazji na wykupienie kursu. Teraz spełnią się moje marzenia, bo, rzecz jasna, wykupiliśmy cały rejs. W lipcu czeka nas więc fantastyczna przygoda w Chorwacji. Wszyscy nie możemy się już doczekać. Powoli przygotowujemy sobie na przykład letnią garderobę pod ten wyjazd.

Mamy z rodziną taka tradycje od kilku lat, że każde wakacje, na które się wybieramy, muszą być wyjątkowe. W tym roku, na przykład, wybieramy się na rejs w Chorwacji, który będzie trwał aż dziesięć dni. Czeka nas mnóstwo atrakcji na wynajętym jachcie, oraz poza nim.